Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő független, önálló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő független, önálló, az taszító vagy vonzó a férfiak számára?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 11:38
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Férfiaknak nem, max a fuckboi-oknak
2015. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mért lenne taszító? Ezt nem értem. 27/F
2015. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ. Ha azt jelenti hogy összeszed valami ótvar CBA-s munkát hogy albérletbe költözhessen, az sokkal kevésbé vonzó, mint ha valaki a szüleinél lakik hogy befejezhesse a jogi egyetemet.
2015. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fújj, utálom a jogot
2015. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem taszító. Sőt tapasztalataim szerint, kihívó számukra ha látnak egy önálló nőt, aki magabiztos.
2015. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4 A jog csak egy példa volt. A lényege az hogy ha valaki megalkuszik a céljait illetően csak azért hogy elmondhassa magáról hogy ő most hű de önálló, az nekem annyira nem vonzó.


egyébként nem olyan formában akartam leszólni a CBA-s munkát mint ahogy az látszik, minden tiszteletem azoké akik azt a munkát képesek és hajlandóak elvégezni annyi pénzért. Én biztos nem csinálnám.

2015. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy saját lakást vezetsz egyedül és dolgozol mellette? Hogy vonzó, vagy taszító egy nő, az inkább attól függ, hogy boldog, vagy nem. Engem sokkal jobban taszít, ha egy nő pesszimista, állandóan panaszkodik. Felőlem a mekiben is dolgozhat ha mosolyog és boldog :)
2015. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen pozitív dolog. :)
2015. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Az attitűd nem. Ha olyan jól megvan nélkülem, minek akar velem lenni? Én ha együtt vagyok valakivel, nem tőle függetlenül képzelem el. Na itt a baj.


24/F

2015. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy normális, megfelelo onbizalommal és onertekeléssel rendelkezo férfinak ez nem okoz gondot. Csak keves az ilyen férfi, sajnos.

Mert egy fuggetlen, onállo nonek azért véleménye is van, és sokan ezt nem szeretik.

Természetesen a normális keretek kozotti vélemény nyilvánitasra gondoltam.

Es tisztelet a kivetelnek, stb...

2015. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!