Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik szeretheti tenyleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szeretheti tenyleg a parjat a ket ember kozul?

Figyelt kérdés
Aki elfogadja ugy tulsulyosan ahogy van és nem akar rajta valtoztatni vagy aki akar rajta valtoztatni az egeszsege erdekeben es tamogatja a fogyasban?
2015. szept. 25. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor elfogadod azt hogy van súlya, de azért van egy határ amikor az egészséget fenyegeti a sok súly. Én ilyen esetben nem akarnám elveszteni a páromat vagy hogy beteg legyen, a túlsúly miatt. Amin lehet változtatni, én mellette állnèk. Mozognék vele. Az ő èrdeke az ő egészsége elsősorban. De azért az is igaz, hogy vonzobb egy 110 kilo mondjuk egy 180 kiloval szemben. A ruhák is jobban állnak. De az nem azt jelenti hogy mondjuk nem szeretem a párom, mert ott az a plusz 20 kg felesleg. De nem szabad annyira elhagyni magát az embernek!
2015. szept. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindkettő szeretheti :)


Gondolj bele abba,te mit tennél,ha te lennél a másik személy,és a te párod lenne túlsúlyos!

2015. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindkettő szeretheti.

Ha egy igazán kövér emberről van szó, akkor érthető, ha a másik aggódik az egészsége miatt.

Viszont amit sokszor itt túlsúlynak mondanak, az valójában egészséges súly, csak nem vékony. Az ilyen embernek nem kell fogynia az egészsége érdekében.

2015. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!