Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, adnátok tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Nagyon gondolkodom azon, hogy hajstílust váltok. Hátközépig érő, középbarna hajam van. Levágatnám kb. vállig érőig, illetve vagy sötétbarnára színeztetném, vagy sötétszőkére (ilyenre: [link] .

Zöld szemem van, világos bőröm, de vagy 3x elmennék szoliba, hogy legyen valami kis színem. Mit gondoltok?



2015. szept. 25. 13:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Tetszik nektek a barnás bőr, zöld szem, szőkésbarna haj kombináció?
2015. szept. 25. 13:17
 2/7 anonim ***** válasza:

szolis bőr nekem nagyon nem jön be...fehérrel semmi bajom...

haj meg szem szín sem gond...haj hossznál előny a hosszabb haj számomra...


de a legfontosabb, hogy jól érezd magad...a mosolygós lányok a legszebbek :)


22F

2015. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ez a kombináció, de nem tudom h neked jól állna-e? Egy fotó rólad sokat segítene...
2015. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha valaki elmegy 3x szolátiumba, azért az még nem olyan látványos, pláne ha világos bőrű.

Kb. nem is lehet láni a különbséget, azt meg pláne nem, hogy az a minimális szín szoláriumban lett összeszedve.


[link]


Igazából világosabb a hajam is meg a bőröm is, csak a fényviszonyok miatt tűnik olyan sötétnek.

Nem tudom, hogy jól állna-e...szerintetek?

2015. szept. 25. 16:11
 5/7 A kérdező kommentje:
*szoláriumba
2015. szept. 25. 16:12
 6/7 anonim válasza:
nekem túl egyszerű. amúgy a göndör a gyengém szerintem azért. egyébként nem rossz kis haj ami a képen van
2015. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eredetileg göndör hajam van, szóval lehet hogy jobban igénybe venné a hajam egy ilyen procedúra...
2015. szept. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!