Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mennyi ideig tudtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi ideig tudtátok titokban tartani a viszonyotokat egy féfivel? Hogy buktatok le? Őszinte és igaz válaszokat szeretnék!

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 13:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
44%
Nem volt lebukás,mert időben befejeztem,érzelmileg nem érdekelt az egész.Pár hónap.
2015. aug. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Tehát ne vigyek bele érzelmeket... A lényeg ez! Mindenhol ezt olvasom!

Végül is a tényleg csak a szexről szól! Nincsennek igéretek...

2015. aug. 18. 13:23
 3/34 anonim ***** válasza:
56%
Én nem kacsintgatok kifelé egy kapcsolatból, ha én lennék a harmadik, akkor meg gyorsan választás elé állítanám, mert nem akarok szerető lenni, tehát vagy engem akar vagy mást, de ne tartson pótléknak, mert nem osztozom senkin, akkor sem, ha nagyon vele akarnék lenni.
2015. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Nekem ez így kényelmes... Én nem akarom kisajátitani! Diszkréten megoldjuk! Rendben tartja a kapcsolatom is otthon ,elnézőbb vagyok a párommal, szenvedélyesebb..

De arra lennék kiváncsi meddig tartható fent ez az állapot?

2015. aug. 18. 13:39
 5/34 anonim ***** válasza:
55%
Hát, én monogám vagyok, és ezt várom el a másik féltől is. Próbálkoztak már be nálam foglalt pasik, nem tartom fairnek a dolgot, úgyhogy nem mentem bele. Én többet akarok, nem csak egy szerető szerepet.
2015. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Az en felesegem kb. egy honapig tudta titokban tartani es lebukot. Nemsokra ra el is valtam.
2015. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
39%
Mi kb 2 évig tudtuk fenntartani az ilyen kapcsolatot. Egy idő után észre se vettem és bele szerettem most egy hete nem beszélünk. :( Általában az ilyen kapcsolatoknál az egyik többet szeretne, és ez szerintem igaz! Lebukni nem buktunk le egyszer sem!
2015. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Én már most szerelmes vagyok belé.. De nem mondom el soha neki! 6 hónapja van viszonyunk, és a gyerekkori szerelmem... Éltünk is együtt 7 évet! Mit csináljak? Neki is nekem is van kapcsolatunk... Lehet hogy szerelem lesz azt várom mármint tőle...
2015. aug. 18. 19:23
 9/34 anonim ***** válasza:
45%

Én félévig titkoltam, nem tudom, hogy az akkori párom tudott-e róla. Egyszer megkérdeztem tőle, hogy nagy baj lenne-e, ha lenne más vele párhuzamosan, nemleges választ adott, de nem került szóba köztünk többé. A kapcsolatnak más miatt lett vége.


Szerintem beszéld meg a szeretőddel, hogy vagy folytassátok együtt újra, vagy zárjátok le. Te így csak szenvedsz.

2015. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
59%
Ne vigyél be érzelmeket...hmmm...előbb utőbb előjön az érzelem. Amúgy sokáig lehet titokba tartani...nálam 2006-tól tart...
2015. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!