Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a szerelem olyan jo erzes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerelem olyan jo erzes, akkor miert van az, hogy megis sok ferfi eveken keresztul csak egyejszakas kalandokat keres?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Van aki nem akar kötődni, korai neki stb. Nem tudom ebbe mi a bonyolult.
2015. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Látják a sok lehetőséget, a gyenge jellemű nőket, emiatt vonzzák őket a helyzetek, főleg a huszonéves srácok, alig lehet velük bírni ekkor :)
2015. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"a szerelem olyan jó érzés" - na ja a káítószerhasználat is, mégsem állunk be mindennap. Mert drága és hosszú távon egészségtelen.


Sokan alkalmatanok a szerelemre megint mások nem is akarnak aztán vannak akiknek elérhetetlen.

2015. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RRR ***** válasza:
mert az 1X-rűbb és gyorsabb
2015. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mert a szex megjobb es kotodes mentesek az 1ejszakasok
2015. szept. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose volt egyéjszakás kalandom, de én úgy érzem, hogy nálam a szerelem+szex kombóját nem pótolhatná csak a szex. Szeretkezni csak azzal lehet, akit szeretek is, és bár elhiszem, hogy jó érzés össze-vissza b..ni a csajokat, de örömet okozni szintén csak annak jó, akit szeretek. Persze én egy ritka példány vagyok így 22F-ként ezzel a felfogással.
2015. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Vagy könnyen meglehet hogy a srác egy komoly kapcsolaton van túl és még érzelmileg képtelen lenne újra kötődni valakihez mert próbál felejteni vagy szimplán túl nagy csalódás érte és elvesztette a hitét a nőkben. Ilyen esetben csak a szükségleteit szeretné kielégíteni, elfelejteni az exet, és semmi komolyat nem akar.


Én legalábbis ebben a helyzetben vagyok.


21/f

2015. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ez mar 10 eve folyik.
2015. szept. 27. 12:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont azért, mert keresné a szeretetet, csak épp nem tudja hogy az egyèjszakásoknak ahhoz köze sincs.
2015. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!