Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert szamit nagyobb dicsosegn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szamit nagyobb dicsosegnek a pasik szemeben, ha odavannak ertuk a nok?

Figyelt kérdés

Sok ferfi olyan, hogy van egy baratnojuk, akit imadnak, es nem erdekli oket mas velemenye.

VISZONT egyre tobb pasit latok, hogy inkabb attol boldog, ha futnak utana a nok, ha mindig mas novel lehet. Mar maguk se tudjak, hany nojuk volt.

Miert jobb ez, mint egy komoly partner?


2015. szept. 26. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A nőknek miért jó, ha egy csomó pasi hiába fut értük? Kérdésben a válasz, jót tesz az egónak.
2015. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most őszintén, hát melyik férfi ne örülne neki, ha a nők odalennének érte? Túlzás lenne azt mondani, hogy én is ilyen vagyok, de azért általában bejövök a csajoknak, és élvezem ezt a helyzetet. Természetesen akkor lennék a legboldogabb, ha lenne egy komoly párom, akivel szeretjük egymást, de én csak azért, hogy kapcsolatba legyek nem fogok összejönni akárkivel, csak olyan lánnyal, akiért én is odavagyok. Ebben pedig egyenlőre nem volt szerencsém, eddig 2 lány volt az életemben akikkel komolyabban is összejöttem volna, de nekik sajna volt már barátjuk, és azóta is van. Szóval érted, a komoly kapcsolat persze, hogy jobb mint minden héten mással kavarni, de csak akkor, ha olyan lányt találsz, akit tényleg szeretsz.
2015. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint az itt siránkozók? Mert náluk pont ezt látom, hogy ők "sikeresek akarnak lenni a nőknél", hiszen arra panaszkodnak, hogy nem sikeresek, de mikor írjuk, hogy biztos lesz egy olyan, akinek így lesznek tökéletesek, akkor meg minek kell több, ha azt az egyet megtalálják, az nem tetszik nekik.
2015. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De amiert van valakinek parja, attol meg kedvelhetik ot a nok, nem errol van szo.
2015. szept. 26. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!