Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja velem ez a srác? Vagy egy szimpla szexkapcsolat ennyit megérne neki?

Figyelt kérdés

Nyáron megismerkedtem egy német fiúval. Mindjárt az elején úgy terveztem, hogy ez inkább csak egy kaland lesz, mert csak három hétig maradt Magyarországon, aztán ment haza. Én csak angolul beszélek, úgy is elég gyatrán(ő anyanyelvi szinten) de azért az alapokkal elvoltunk, a kapcsolat kb. annyiból állt, hogy szexeltünk, meg eljárogattunk együtt bulizni, de komolyabb beszélgetéseket nem nagyon tudtunk folytatni. Mikor visszament Németországba, mondta, hogy tartsuk a kapcsolatot facebookon, aztán majd látogassam meg Németországban. Úgy voltam vele, hogy biztos csak úgy mondja, de az életbe nem látom többet.

Azóta viszont tényleg mindig ír, mondja hogy menjek, szeretne látni engem, mennyire élvezte a velem töltött időt. Én meg nem tudom hogy most mit akar. Ha csak szexet, akkor arra gondolom ott lennének a német csajok, nem hiszem hogy ezért megérné neki engem kirángatni, napokig vendégül látni. Viszont komolyabb kapcsolatot meg mire fel akarna egy olyan lánytól, akivel alig tudnak beszélgetni, meg eleve más országban él? Létezik, hogy csak a szexért kihívna magához? (19l, 24f)



2015. szept. 26. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tanulod az angolt?

Ha egyedülálló vagy és tetszik a fiú akkor miért ne látogatnád meg,csak nyerhetsz az ügyön.Talán többet akar és kapcsolat lesz belőle,nagyon sok ilyen van manapság.

2015. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok, szóval mindenképpen kell majd nyelvvizsa. Csak eddig nem volt rá semmi szükségem, ezért nem siettem a nyelv tanulással, amit gimiben tanultam azt is csak felejtettem. Mostanában részben miatta elkezdtem megint angolul tanulgatni.
2015. szept. 26. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt jól teszed,talán azért állt csak szexből a kapcsolatotok mert mást nem nagyon tudtatok csinálni egymással,de ez majd változik ha csiszolod az angol tudásod.Hány magyar szót tanítottál meg neki?
2015. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem, mert amúgy nagyon szimpatikus, nagyon kedves fiú. Csak nem akarok hiába reménykedni, aztán pofára esni. Magyarul csak pár alap szót tanítottam neki, szia, bocsánt, egészségedre, köszönöm, viszlát.
2015. szept. 26. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a szerelem szó kimaradt,ki kell menned hozzá,hogy ezt még megtanítsd neki.
2015. szept. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!