Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudsz ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudsz ismerkedni párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jogos lenne a kérdés, hogy miért ismerkedek, ha kapcsolatban vagyok.


Ha kételyek lépnek fel bennem, kezd bonyolódni az aktuális kapcsolatom, akkor normális, hogy gondolok előre, összeismerkednék más lánnyal. Viszont az okos, normális nők tudják, hogy egy kapcsolatban lévő férfi már csak a tisztelet magadása miatt sem kezd el a barátnője háta mögött beszélgetni más nőkkel. Így hát jóformán csak akkor tud ismerkedni, ha már nincs kapcsolatban. Mert ha majd egyszer valamikor a jövőben ha összejönnének, akkor ugyan úgy megcsinálhatná ezt vele is, mint ahogy ezt megtette az előző kapcsolatában is.


De hát akkor hogy tud ismerkedni egy kapcsolatban lévő férfi?


2015. szept. 27. 19:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Talán rosszul tettem fel a kérdést: Hogyan tudsz ismerkedni másokkal egy párkapcsolat alatt?-lett volna a jó.
2015. szept. 27. 19:54
 2/6 anonim ***** válasza:

1. Ha más után vágyakozik valaki, nem jó a kapcsolat, és nem érez rá késztetést, hogy megjavítsa, akkor zárja le a kapcsolatot, így tiszta.

2. Nagyon sokan csak akkor vetnek véget a megromlott kapcsolatuknak, amikor már biztosak benne, hogy lesz más, van jelölt, vagy már több is történt valakivel.

2015. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Viszont az okos, normális nők tudják, hogy egy kapcsolatban lévő férfi már csak a tisztelet magadása miatt sem kezd el a barátnője háta mögött beszélgetni más nőkkel"


Ez hueseg, egy egeszseges kapcsolatban megengedett, hogy ellentetes nemuekkel baratkozz.

2015. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pl munkahelyen:-))
2015. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem normális, hogy gondolkodsz előre. Ha nálunk kezd "bonyolódni" az aktuális kapcsolatunk, akkor vagy vitázunk, vagy duzzogunk, vagy megy az egyik "pitizni" a másik után, de nem azon gondolkodunk, legalábbis én nem, hogy ki legyen a következő.


Jó neked a mostani párkapcsolatod? Érzed, hogy tényleg ő az igazi, hogy ő az, akit neked teremtettek?!


Mert ha érzed, akkor nem kell több vasat a tűzben tartani, mert te erre gondolsz most. Nem az a normális, hogy minden vita után van egy B terved, hogy most kit is riassz, hogy jöjjön át téged kényeztetni, vagy ismerkedni...


Az a normális ha csak 1 lányért dobog a szíved, és szerintem egy párkapcsolatban lévő férfinek sehogy nem kell ismerkednie szerelem téren, max. ha barátokat akar szerezni!! Nagyon undorító lenne olyat megvalósítani szerintem. Kösd a jövődet és minden lehetőségedet a mostani barátnődhöz, és a problémákat oldjátok meg, nem feladni kell!

2015. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akarsz mert nem jó a kapcsolatod akkor szerintem már simán ismerkedhetsz. Egyébként meg csak titkos szeretőt keresel azt sokkal nehezebb. Vagy női jó barátot amiből esetleg több lesz... 38/F
2015. szept. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!