Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell harcolni valakiért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mulher Bonita kérdése:

Hogyan kell harcolni valakiért?

Figyelt kérdés

Akik azt mondják, hogy értük harcolni kell, elmondanák azt is, hogy hogyan képzelik ezt?

Én ugyanis még nem harcoltam senkiért és értem sem kellett senkinek megküzdenie.

Ez nem jelenti azt hogy igénytelen vagyok, mielőtt megkapnám valakitől.



2015. szept. 28. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy, miért kéne harcolnod bárkiért is?
2015. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy ritkán kell harcolnod, maximum egy nagyon jó pasiért ha több nő is meg akarja szerezni...
2015. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, és szeretném ha lenne rám ideje a hölgynek. Én azt szeretném látni, hogy ne csak én, hanem ő is tegye oda magát, odafigyel arra amit mondok, valami pluszt is tegyen meg értem. Vagy rosszabb időben ugyanúgy tartson ki mellettem, mint a jobb időkben.
2015. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: ez nem harcolást jelent, hanem normális kapcsolatot. Harcolni senkiért sem érdemes. Ha valakinél nem jössz be, nem kell forszírozni a dolgokat.
2015. szept. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Sajnos tapasztalatból mondom, hogy ez eddig nem tűnt normálisnak, nagyon ritkán találkoztam ilyen emberrel. Persze valószínű, hogy csak én választottam rosszul, de a szememben már harcolásnak számítana, ha valaki megtenné ezeket értem :)
2015. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!