Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Egy hónap együttjárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Egy hónap együttjárás után meg lehet kérdezni hogy érez-e irántam valamit?

Figyelt kérdés

Konkrétan annyira nem érzek közöttünk kémiát hogy az félelmetes... Tegnap kezdődött hogy teljesen elbizonytalanodtam mert a szex nagyon nem volt jó nekem... Ő kívánt meg el is élvezett de nekem egy idő után a csókja sem esett jól 😞

Annyira rosszul érzem most magam... Eddig se volt nagyon romantikus de ráfogtam hogy nem vagyunk elég ideje együtt...

De ez az együttlét sem lendített a dolgokon... Először arra gondoltam hogy szakítani kellene, de egy hónapja vagyunk együtt, két hónapja randizunk így olyan mintha esélyt sem adnék...

De egyáltalán egy pasival lehet ilyenről beszélni? Hogy bocs de ha nem látom hogy érzel irántam valamit akkor ez nem fog működni?

Ti hogy látjátok?


2015. szept. 28. 15:53
 1/6 opened paradise ***** válasza:
Már előbb meg kellett volna.
2015. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha számodra már nem jelent örömöt a kapcsolat, nem tökmindegy, hogy ő mit érez?
2015. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert jelent annyit tegyek azért h jobb legyen... Ha tudom h van rá esély arra h jobb is lesz... Mert van benne szeretnivaló.
2015. szept. 28. 16:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez már csak rosszabb lesz.

Nekem sokkal előbb jön a szerelem érzése,nem a kapcsolat megkezdése után.Ha nincs meg az érzés akkor bele sem vágok.

Dolgozni akkor is kell rajta ha megvan az érzés,de ha nincs meg akkor nincs is min dolgozni.

Korábban voltál már fülig szerelmes,felismered az érzést ha találkozol vele?Ez hülye kérdésnek tűnhet,de a te esetedben indokoltnak tűnik.Vannak olyan emberek akik képtelenek a szerelemre.

2015. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem ő az elsö kapcsolatom. Voltam már szerelmes előtte persze csak azok plátóiak voltak sajnos.
2015. szept. 28. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek hülyíted? A napnál is világosabb, hogy nem tetszik neked külsőre a srác.
2015. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!