Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korai 5 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai 5 hónap együttjárás után összeköltözni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
igen. inkább várjatok még vele. igaz mindig vannak kivételek, de soha nem lehet tudni ki tartozik bele abba. ha mégis úgy döntötök, hogy ennyi idő után megteszitek nagyon alaposan gondoljátok át. amúgy mennyi idősek is vagytok?
2009. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia! én 20 vagyok, a barátom 23
2009. nov. 14. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:

nem..de készülj fel akkor ismeritek meg egymást csak igazán....én 19évesen költöztem össze 3hónap után egy 33éves gyerekes pasival....és vége lett 3év után...

még ne költözzetek össze lasabban ismeritek meg egymást és úgy izgalmasabb..

2009. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazság szerint 12 éve ismerem már :) - tudom, nem ugyanaz... de azért asszem sokat számít
2009. nov. 14. 22:04
 5/7 anonim válasza:
igen.
2009. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti elég korai. Akármilyen nagy is most a mámor. Az összeköltözés gyakorlatilag nem hagy levegőt egyikőtöknek sem. Megszakad a varász, hogy a magad ura vagy és azt csinálsz amit akarsz meg akkor amikor akarod. Már apróságoktól is a falra mászhatsz ha a saját szokásaidat nem tudod érvényesíteni mert a másik nem szereti. Mondok egy példát. Te szeretsz úgy elaludni, hogy beállítod kikapcsra a rádiót és még lefekvéskor kicsit hallgatod, viszont a párod nyavalyog, hogy kapcsold már ki mert őgy nem tud aludni. Ez csak egy példa. Előbb ismerd meg rendesen aztán költözzetek. Ez csak az én véleményem.
2009. nov. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy korai..amikor ugy erzitek hogy menne akkor koltozzetek mit banom en. de ne feledd, hogy vannak olyan esetek amelyekben nem hatasos
2009. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!