Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti másképp döntenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti másképp döntenétek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú. Régóta észrevettem, hogy akárhányszor találkoztunk, mindig nagyon kedvesen köszönt és elismerően végigmért. Meg is fordult utánam többször is, az sem zavarta, hogy láttam. :) Egy ideje már beszélőviszonyban is vagyunk és flörtöl velem és a "kapcsolatunk" elég gyorsan halad előre. A baj ott kezdődik, hogy ugyan elég fiatal, már van gyereke és együtt is él a gyerek anyjával. (Ismertem már látásból őket régóta és a nő egyébként mióta gyerekük lett nagyon elhanyagolja magát) Nagyon tetszik nekem is a fiú, viszont ez, hogy már van gyereke és felesége elég visszataszító. (Még akkor is ha esetleg elhagyná, ha meg csak a k.rvája lehetnék főleg)


Van itt valaki, aki esetleg másképp gondolná a helyemben?

Ha azt mondaná nektek, hogy a házassága nem jó? Vagy ez a tipikus szöveg, de a végén úgyis a család mellett marad?



2015. szept. 28. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

A legtöbben csak szövegelnek és ígérgetnek. Nagyon nagyon ritka eset amikor az éppen aktuális fél elválik. És otthagyja az asszony vagy a férjét.

Ráadásul itt még szó sincs ilyenről kifejezetten.

Én nem fektetnék ebbe energiát a helyedbe, de nem én döntök.

2015. szept. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igaz, kissé hiányosan, de szerettem volna, hogyha más is látná a helyzetem és őszintén szólva örülök, hogy te is ezt írtad. Én is így gondolom. És hiába tetszik ő nekem, van önbecsülésem és többre tartom magam ennél. Csak néha egy elbizonytalanodok.
2015. szept. 28. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki elkalandozik néha, és álmodozik mi lenne ha....de az a "ha" nagyon ritka és a drága idő vesztegetése.
2015. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem jó a házassága, akkor lépjen ki belőle, a gyereknek sem jó feszültségben felnőni (ezt én gyerekként átéltem), ha meg nem lép ki, akkor ne akarjon mást mellette.

Ismertem olyat, akinek a szülei azért váltak el, mert nem tudtak feszültség nélkül egy fedél alatt élni, a gyereküknek semmi baja nem lett ebből, felnőtt normálisan, csak épp a szülei külön éltek. Olyat is ismerek, akinek elváltak a szülei és az anyja összejött az egykori, fiatalkori szerelmével, akinek idő közben szintén lettek gyerekei mástól, de elvált, mert ő sem volt boldog azzal a nővel, akit feleségül vett, egyik szülő sem nevelte a másik ellen a gyerekeket, normálisan tudták kezelni, és egyik esetben sem volt többedik félrelépés, egy válás volt, egy nagy egymásra találás, és az örökre szólt.


Egy gyereknek joga van kiegyensúlyozott légkörben felnőni. És ha a szülők házassága nem jó, akkor a legrosszabbat teszik, ha csak a gyerek miatt maradnak együtt, de közben a gyerek is érzi, hogy baj van, és nem lesz boldog gyerekkora.


Itt most nem a tiéd a döntő szó, de ha én lennék ilyen helyzetben, egy ilyen helyzetben a gyerek érdeke az összes többi szereplőnél előrébb való, és aszerint kell egyik-másik irányba lépni, hogy az ő számára hogyan lehet a legjobbat biztosítani. Pontosan tudom, hogy gyerekként milyen feszült családban felnőni, én ezt a saját gyerekemnek nem akarnám.

2015. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valoszinu csak szorakozas vagy neki ezek mindig csak igergetnek. Ha meg el is valik teged ugyanugy csalni fog ha mar nem leszel kulsoleg a toppon.
2015. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!