Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy miért van ez, és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy miért van ez, és hogyan lehetne másképp?

Figyelt kérdés

Üdv, bocsesz , hogy ide írok de kb ez a legnépszerűbb téma. Drogos vagyok 4éve , leszoktam már de nem sok értelmét láttam így újra hozzá nyúltam. amiket használtam eddig : herbál, fű, kristály, ,eki, speed, alkohol(nagyon nagy mértékben minden nap), kokain, szúrni soha sem szúrtam,xanax(2mg SR)(+alkohol),rivotril(2mg)(+alk.), frontin(2mg)(+alk.)

andaxin(200mg) (+alk.) 18 éves vagyok, megloptam már a családom minden tagját. magamat letoltam a mélybe, nem arra vagyok kíváncsi , hogy pl miért tetted ezt stb., hanem arra lennék, hogy ha még lenne is akaraterőm semmiféleképpen sem látom jónak a világot.. tudom mi az elvonási tünet túlléptem már rajta ha van eltudom foglalni magam, de ha pl 3-4 hónap után is tiszta vagyok miért akarom még mindig ezeket csinálni? Néha rámtör ilyen érzés hogy semmiféleképpen sem tudok jót magamnak csak ha egyébb dolgokkal kábítom magam. Ha valaki ehhez ért kérem ossza meg velem nagyon szépen köszönöm..

(ezeket a szereket olyan szinten toltam , hogy: (fű csak 0ásan (tisztán, dohány nélkül), herbál:detto, eki: napi 6-7, kristály:(speed) napi 1g, alkohol : napi 2l bor fél liter vodka, ma már csak az alkoholt tolom, és a többit néha néha azaz 1hónapban max 3x


2015. márc. 9. 22:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom a családodat.
2015. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
énis
2015. márc. 9. 22:51
 3/18 anonim ***** válasza:
Miért laikusoktól vársz segìtséget? Egy szaki talán még segìteni is tudna....
2015. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

mert üres az életed,nincs ami kitöltse!


menj dolgozni napi 10-12órába és nem fog ez eszedbe jutni....legyél rendes,normális barátokkal(NE drogos,meg NE lelkinyomorék társaságban!!!)és ami a legfontosabb, a családoddal békülj ki


napi 6-7rendes ekivel meg már a mentő vitt volna el szerintem

2015. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

nemtudom miért tőletek várok segítséget... bocs:/, másnap nem merném leírni...


uccsó, 6-7 eki kb nekem a pontjó. 15-20 tól már lehet elvinne (de én inkább leülnék sokallni egy bokorba ahogyan szoktam) soha semmilyen szer túladagolása miatt nem vitt még mentő, de nem szeretnék eltérni a kérdésemtől... :/ miért lehet ez, hogy 2-3 hónap után is ez van? vagy akár több?

2015. márc. 9. 22:56
 6/18 A kérdező kommentje:
másnak*
2015. márc. 9. 22:56
 7/18 A kérdező kommentje:
nemtud senki segíteni mi?..
2015. márc. 9. 22:58
 8/18 anonim ***** válasza:
előre leszögezem, hogy nem vagyok szakértő, de szerintem igenis lényeges az, hogy miért kezdted el. Azt mondod rossznak látod a világot, és hogy most 18 vagy, de már 4 éve tolod. Akkor 14 éves korodban kezdted? Mitől olyan rossz a világ? Ezek a a cuccok ha napi szinten toltad elég komoly összegekbe kerülhettek gondolom, amit tippem szerint nem magadtól munkával kerestél meg. Tudom említetted, hogy loptál a családod minden tagjától, de gondolom nem állandóan, a végtelenségig nem lophatod ki a szemüket. Támogattak a szüleid anyagilag, de nem tudták mire kell, vagy esetleg te szerezted meg rá máshogy a pénzt? A világ valóban rossz, de ugyanakkor jó és gyönyörű is, csak rajtad múlik melyik arcát veszed észre, illetve akarod észrevenni!
2015. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sajnalunk nagyon, de ez se nem a lelki segélyszolgálat se nem a toxikológia! Neked szakemberre van szükséged, nem a laikus, cinukus, kötözködő megjegyzésekre, amilyeneket itt javarészt kapni fogsz! Ha rám hallgatsz sürgősen felkeresel egy szakembert, mielőtt visszafordíthatatlanul károsodnál minden tekintetben!
2015. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
uccsó előtti, kössz, nagyjából rátapintottál a lényegre, ja nagyréshzt anyám segített a pénzben és ígyvan 14évesen kezdtem, aztán 16-17 nem érdekelt egy drogos "barátom" sem őket is leszedtem, nem hajtott semmi csak a drog, mé néha mostanába is elővesz ez a rossz érzés, hogy azon kívül semmi sem tud érdekelni ( robot leszek)
2015. márc. 9. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!