Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szomszéd lányhoz rendszerese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szomszéd lányhoz rendszeresen 1 nős ember jár. Figyelmeztessem a feleségét? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Mit tennétek a helyemben? Ismerem a pasi feleségét. Vhogyan figyelmeztessem? De lehet jobb ebből kimaradni? De mivel heti rendszerességgel jön hozzá, az is megeshet, h szereti azt a lányt, és esetleg a gyerekeit nem akarja otthagyni?! De már egyszer megcsalta a feleségét, ki is derült, és megbocsátott neki az asszony.
2011. febr. 10. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez nem a te dolgod, ne avatkozz bele, jobb az ilyet figyelmen kívül hagyni, a másik meg az, hogy te jönnél ki rosszabbul aki felnyomja őket a nőnél, neked ezzel nem lenne se jobb se rosszabb, szal ismétlem hagyjad
2011. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj ki belőle, vagy /csak ha ismered a pali feleségét/ akkor tudatsd vele, hogy meg van a eséye hogy megcsalják...
2011. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Cleptomaniac ***** válasza:
Ha már egyszer megbocsátott, akkor másodszor is meg fog, így fölösleges szólnod. Amiről pedig nem tud, az nem fáj.
2011. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz, amiről nem tud, nem is fáj. Csak hülyének nézi őt. Nem értem, hogy miért nem válik akkor el az ilyen ember? De a gyerekekre nézve talán ez sem megoldás.
2011. febr. 10. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Semmi közöd hozzá. Gondold el, miután bemártod a lányt, utána még mellette kell laknod. Ne te akarj lenni a jótevő, mert tényleg nincs jogod beleszólni mások életébe, úgy, hogy nem ismered közvetlenül a körülményeket.
2011. febr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Vétkesek közt cinkos, aki néma...


Előbb meg kell ismerni a körülményeket, aztán ha még mindig erkölcstelenség áll fenn, tenni ennek megszüntetése érdekében. Mert a házasságtörés bűn (most nem bibliai, hanem emberi értelemben mondom), és semmiféle bűnt elfogadni nem szabad!!!

2011. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá, maradj ki belőle!
2011. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy akarsz-e valamit a szomszéd lánytól, vagy a férfi feleségétől...:D

Amúgymeg semmi közöd hozzá, pláne ha nem ismered őket közelről.

2011. febr. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Furcsa helyzet,még nem jártam így....dönts te,mit rtennél.Én félnék.
2011. febr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valójában az zavar, hogy a szomszéd lánnyal neked nem jött össze?
2014. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!