Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes tovább próbálkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes tovább próbálkozni egy visszautasítás után amikor a lány azt is mondja, hogy csak barátságot akar?

Figyelt kérdés
Néhány beszélgetés után(főleg netes) randira hívtam egy lányt, de ő azt mondta, hogy csak barátkozni akar most velem.
2010. márc. 14. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
nem nagyon...
2010. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdemes! Nekem nem egyszer alakult ki barátságból - párkapcsolat. Gondolj bele barátként szépen megismered, mindent átbeszéltek és utána kialakulhat még bármi. Ha szeretnéd meghódítani mármint nem biztos, hogy sikerül, de ha szeretnéd akkor ne add fel, lehet tovább fog így tartani de légy türelmes.
2010. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a "most" szónak milyen jelentése lehet? Inkább udvariasság vagy lát esélyt ős is....
2010. márc. 14. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Majd ha akar valamit, szól.
2010. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A "most" egy klasszikus tartalék kifejezés. A "most" egy mágikus jövőt fest fel, ahol minden jó lesz, de az igazság az, hogy nem fog megtörténni. Bár sztem is csináldd azt amit az elöttem szóló írt.. ha akar vmit és hív/ír, csak akkor reagálj ;)
2010. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Légy a barátja...Lehet,hogy nem jössz be neki és egy másik fiú tetszik neki.Vagy te is meg egy másik fiú is.De a másik illető jobban...

Szóval légy a barátja,ne közeledj olyan értelemben felé egyelőre.Ha nem lesz barátja,akkor esetleg majd idővel újra felhozhatod ezt a témát...Ha akkor is azt mondja,hogy maradjatok barátok,akkor nem akar tőled többet,mint barátságot.

15/L

2010. márc. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!