Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barát bekavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barát bekavar?

Figyelt kérdés
A történet nem túl bonyolult elméletileg. A párom egy jó barátjával én is összebarátkoztam. Mondhatni mostanra nagyon jó barátok vagyunk (bár ez részben egy nagyon hosszas út volt). Rengeteget vagyunk együtt és nagyon jól érezzük magunkat. Másrészt meg nagyon szeretem a páromat, igazán szeretem. Viszont (sajnos) azon vettem észre magam, hogy a fent említett baráthoz igencsak vonzódom. Nem szeretem, csak egyszerűen vonzódom hozzá. És biztos vagyok abban, hogy számára sem vagyok közömbös. Most mi tévő legyek? A párommal nagyon komoly a kapcsolatom, szeretem és egy ilyen közeli barétot sem szeretnék elveszíteni.

2015. szept. 29. 15:48
 1/7 A kérdező kommentje:
barát*
2015. szept. 29. 15:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Párod nem vette ezt észre? Nem tett utalást?
2015. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem, Tarts ki a párod mellett, A szerelem, és szeretet tartős. A Párodat már jól ismered. Én is vonzódtam valakihez, nagyon tetszett. De amikor kiderült az igazság , hogy milyen életet él, na akkor a vonzalom ügyesen megszünt. Ha igazi barát, megérti és elfogadja.
2015. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég lazán gondolkozok ezzel kapcsolatban.Szerintem ha nagyon megbízható a barát,és tuti nem kotyogja ki,akkor próbáld ki.Attól még maradhattok barátok utána ha nincsenek érzelmek.
2015. szept. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Tarts ki a párod mellett és emelkedj felül a szexuális vágyaidon és maradj monogám!

Ha megcsalod akkor olyan bűnt követsz el amiért a túlvilágon megkapod a büntetésed a bujaságodért!

2015. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem volt mit észrevegyen. Tudja, hogy mennyire jó barátok vagyunk. De én látom, hogy hogyan néz rám mikor ketten vagyunk, nem tudom mi tévő legyek.
2015. szept. 30. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt meg tudjátok beszélni felnőttek módjára a baráttal.

És egy kicsit kevesebbet kéne találkozni.

2015. okt. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!