Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes metrókon, utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes metrókon, utcán gyakorolni a szemezést a lányokkal, vagy személyes sértésnek veszik?

Figyelt kérdés

Néha megnézek valakit, de amikor észreveszi, hogy nézem, akkor gyorsan elkapom a tekintetem, vagy csak egy pillanatra nézek rá. Hallottam már sztorit, hogy egy srácnak már beszóltak, hogy "anyádat nézegesd!", illetve bennem is megvan, hogy "ha nem vagy annyira szép, akkor csak megsérted őket, hogy rájuk is mersz nézni". Hallottam olyat is, hogy érdemes öreg hölgyeken gyakorolni vagy állatok szemébe nézni.xD


Nem akarok összejönni senkivel. Illetve igen, de csak majd olyan másfél év múlva. Csak jól esne valami, ami növelné az önbizalmam, hiszen középsuliban gúny tárgya voltam és még nem léptem tú rajta még huszonéves dolgozó emberként sem.


2015. szept. 29. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek 99,9%-a számára a szemkontaktus tartása kellemetlen, úgyhogy csak kudarcélményekhez juthatsz így, egyáltalán nem növelné az önbizalmad. Inkább beszélgetni próbálj emberekkel, ellenkező neműekkel is, pláne ha nincs tétje a dolognak, csak gyakorolni szeretnél. Úgy biztosan könnyebb, nem görcsölsz rá legalább. Egyszerű, hétköznapi társalgást gyakorolj.
2015. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szép kockaállú, vizilasztizó testű, borostás keménygyerek vagy akkor örülni fognak.


Ha egy sima Gipsz Jakab akkor meg nem.

2015. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, örülnek neki. Ha átlagos vagy az alatti külsővel rendelkezel, akkor sértésnek veszik. Mondjuk az öregasszonyoknak lehet, hogy tetszene :)
2015. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Én az utcán, tömegközlekedési eszközön mindig kerülöm mások tekintetét. Ha véletlenül találkozik is, elkapom. Nem azért, mert a másik netalán csúnya, vagy épp ellenkezőleg, és zavarba hoz. Egyszerűen vannak ilyen öntudatlan társadalmi normáink is. A hosszas szemkontaktus túl intim. Egy átlagos ismerettség esetében ha direkt még beszélgettek is, legtovább 3 másodpercig nézel átlagosan a másik szemébe egyszerre. 6 másodperc az már iszonyat hosszú, és a tekintettől függően bagy belepirulsz, mert túl intim, vagy megrémülsz, mert ijesztő. Számolj el magadban 3ig. Nem túl hosszú, ugye? Ösztönösen elkapják a tekintetüket az emberek ezt követően, sokan még ez előtt is. Főleg, ha idegenekről van szó. Mert az bámulás, kellemetlen, túl közvetlen, nem oda való.


Szerintem is inkább a kapcsolatfeltévelt, barátkozást gyakorold, a szemezést hagyd meg akkorra, amikor már tényleg akarsz is valamit a lánytól. Egyébként tuti, hogy nem növelnéd vele az önbizalmad, akárhogy is nézel ki.

2015. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én mindig ezzel szórakok,ha meglátok egy nekem szimpatikus férfit felveszem a szemkontaktust,nagyon kellemes érzés főleg ha kölcsönös a szimpátia és még hosszasan mosolygunk is:)tényleg növeli az önbizalmat. én nem venném
2015. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4: ennyi zöldet összehordani ...


Nem, egyáltalán nem kellemetlen, nem véletlenül létezik a "szemezés" kifejezés, én magam is gyakran szoktam, és tömegközlekedési eszközön is vezetett ez már ismerkedéshez. A tekintet rengeteg mindent (szinte mindent) elárul, szal sztem meg pont sok értelme van!

2015. nov. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!