Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt 30-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt 30-35 éves felnőtt férfiak, hogy fals képet raknak ki magukról és amikor személyes találkozóra kerül a sor, egy teljesen más pasival találkozól?

Figyelt kérdés
Én ezt egyenesen visszataszítónak és undorítónak tartom. A másik oldalról is igaz ez. De könyörgöm, nem tinik vagyunk!!!
2015. szept. 28. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Nézd, tedd a szívedre a kezed, és önmagadnak válaszolj őszintén. Ha a valódi külsejükről tettek volna fel képet, akkor is találkoztál volna velük? Félre ne érts, nem szégyen az, ha erre nemet mondasz, és senki nem lenne joga elítélni emiatt, emberek vagyunk.

Mindentől függetlenül piszok inkorrekt dolog és aljas dolog ilyet csinálni, legyen az illető nő, vagy férfi, vagy reptoid, vagy akármi más. Pont.

2015. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudom. Talán akut skizofrénia. El kell felejteni az ilyet. Aki az első percben hazudik önmagáról, az bármikor képes rá.
2015. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És ahhoz mit szólsz, ismerek egy 35 éves férfit, aki kamuprofillal hódítja a nőket facen, sikeres férfi látszatát keltve, aztán mikor már kezdenek belehabarodni a nők, eltűnik a sikeres ember a profil mögül, és kilép egy átlagos, személyiségrabló ember. Csak addigra már belehabarodnak a nők, és amilyen hülyék, megbocsátanak neki, jöhet a szex és a többi. Konkrétan egy lány ismerősömet is így szívatta be ez a pasas.
2015. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én soha nem mutattam magamról olyan képet, amin nem én vagyok! Szerencsére egyszer fordult elő, hogy más volt a pasi és más a kép, amit kaptam. Undorító volt amikor megláttam. Viszonylag gyorsan és kultúráltan lerendeztem.

Azóta mindig kérek egy képet, mert ha én nem zsákbamacskát árulok, akkor elvárom alapszinten, hogy másik is őszinte legyen!

2015. szept. 28. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, nagyon igazad van. F
2015. szept. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezzel szoktam találkozni, csak 20-25 éves nőknél. A képen egy csinos szép arcú vékony lányt látok, személyes találkozón meg egy kétszer annyi kg-ot nyomó csúnyácska elefánttal találom magam szemben. Az hogy egyesek így növelik az egójukat, hogy photoshoppolt képet raknak ki magukról, és fürdőznek az ellenkező nem nyálcsorgatásában, az egy dolog, de akkor, legyen már annyi önkritikájuk, hogy inkább nem találkoznak személyesen senkivel az ott megismertek közül, mert az ilyesmi mind2 fél számára csak csalódással tud végződni.
2015. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
De látod Manó, ezért tette ki a kamuképet, mert tudta, hogy ha igazit mutat, nincs esélye. EZ NEM MENTI ŐT FEL!!! Neked van igazad, és teljesen jogos a felháborodásod, de talán őt is meg lehet érteni, még ha semmi értelme nincs is annak, amit csinál.
2015. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen értelmetlen dolognak tartom más képét kirakni, személyes találkozásnál úgy is kiderül az igazság. Amíg társkeresőztem én mindig a saját ocsmány képem raktam ki,aztán volt aki eljött találkozni velem,volt aki nem.
2015. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!