Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon gyerekes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon gyerekes?

Figyelt kérdés
Annyira gyerekes a barátnőm, néha úgy öltözik mint egy óvodás(bár inkább krvás, de óvodás fogalmazás szebb). Amellett hogy úgy néz ki, mint egy 16 éves lány(26 amúgy), úgy öltözik mint egy 10 éves.
2015. szept. 29. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Te jöttél össze vele nem? Azt ne mondd, hogy ott se voltál... :D


Akkor tetszett?


Arról, hogy fiatalabbnak néz ki a koránál, nemigen tehet, amúgy 30 körül majd örülhettek neki együtt, hogy fiatal és friss. :) Az öltözködés meg az ő dolga, de finoman jelezheted, miben tetszene neked még jobban. Persze csak ha van ötleted.

2015. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most kicsit össze zavarodtam. Akkor most 16,10, vagy 26 éves a bula?
2015. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
összezavarodtam****
2015. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy neked kissé kínos, ha kilóg a 26 éves ..csája a tízéves kislányokra tervezett ruhákból, mást nem nagyon tehetsz. Esetleg ha félsz őszintén elmondani a véleményed, akkor célozgass, hogy elegáns ruhákban jobban tetszene. Vagy egyszerűen kérdezz rá, hogy mit kompenzál a túlzásba vitt magamutogatással.
2015. szept. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valahol elvesztem. Ha óvodás stílusa van, az nem tíz évesre jellemző. De akár 6, akár 10 éves rucikat hord - az mitől lesz k-vás?? O.o Max rózsaszín meg macikás, mást nem nagyon tudok elképzelni...
2015. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!