Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyre gyerekes dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyre gyerekes dolog a barátomtól kapott cuccokkal aludni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok de még mindig a páromtól kapott plüssmacival alszom, a tőle kapott sálat gyakran a párnám köré tekerem, mert annyira puha és jó érzés hogy tőle van, ha itt hagyja a pulcsiját vagy nálam van valamelyik pólója akkor tuti felveszem, mert olyan jó érezni az illatát.

Ezek a dolgok még 14 évesen elfogadhatók, de nagyon gáz hogy én még mindig ezt csinálom?


2015. aug. 11. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes most se, és nem is lesz az.
2015. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Semmi gond, még most nőttél ki a kamasz korból. 40 évesen már biztos nem fogod csinálni. :D
2015. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az se nagy baj, ha 40 évesen is ezt csinálod. Vagy mondjuk az ő párnáján alszol a közös ágyban, ha ő valamiért nem alszik otthon, pl éjszakás vagy ilyesmi. Az elég sok embernél jellemző.
2015. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rég elmúltam 40 éves, de még nem nőttem ki ezeket a dolgokat :)
2015. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez bármikor is gyerekes lenne. Másrészt meg a te magánéleted, ebbe nem szólhat bele senki, a hálószobádban azt csinálsz, amit akarsz.
2015. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most őszintén, nem mindegy? Ne reklámozd, amúgy sincs köze hozzá senkinek. Jó esetben meg nem sok emberrel alszol együtt, aki nem a párod, szóval ki is tudná meg...? :D
2015. aug. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Mennyire gyerekes? Semennyire sem, inkább szerelmes.

:)

2015. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz, ha a kapott cuccok között van bögre, táska, hangszóró, monitor, stb...
2015. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nocsak! Itt minden 40-es ember plüssmacival alszik? Úgy látszik, nem vagyok eléggé romantikus. :)
2015. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is hordom a párom cuccait, ami uniszex, pl. kapucnis pulcsi, póló, volt, hogy farmerját is, az egyiket odaadta, neki a fazon nem tetszett, elég vékony. Ha kapnék tőle plüssmacit és olyan munkája lenne, hogy nem tudnánk együtt lenni huzamosabb ideig azzal aludnék, mert tőle kaptam.

37N

2015. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!