Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez egy 14 éves lánytól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez egy 14 éves lánytól?

Figyelt kérdés

Nem fogok hazudni, rólam van szó. Dettó olyan vagyok, mint az "Ő még csak 14" c. szám lírai alanya. Imádom az osztályomat, nagyon jóban vagyok fiúkkal is -lányokkal is. De valahogy jobban kijövök a nálam idősebbekkel, és mivel ált. a fiúk akarnak velem ismerkedni, ezért rengeteg 17-20 éves fiú haverom van. Ne értsetek félre, szűz vagyok, és nem tervezem jövőre elveszteni a szüzességem, de már felmerült bennem, hogy vajon szűzk.rva vagyok-e, mert ezek a fiúk egyértelműen udvarolnak. Namost, én sosem voltam szép kisebb koromban, és-talán emiatt- roppant élvezem ezeket a bókokat, és nem koptatom le őket, még akkor sem, ha olyanokat mondanak hogy "Megmozgatod a fantáziám". Nem tudom mondjuk, hogy ez mennyire számít durvának, mert csak a saját tapasztalataimból indulok ki...

Tehát a kérdés tulajdonképpen az, hogy normális-e ez, illetve hogy helyes-e... (8 éve kitűnő, kedves és normális lány vagyok, ezért iszonyatosan gyötör a lelkiismeretem...)


2010. márc. 14. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

normális!

most nyílik ki a csipád

2010. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"Megmozgatod a fantáziám".-meg akarnak dugni,ébresztő kislány!
2010. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy mit jelent, hát pont ez a gond!
2010. márc. 14. 21:02
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

én még csak 15 vagyok :P

írtam privit!!

2010. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem te érettebb gondolkodású vagy mint a mai tinilányok többsége(tisztelet a kivételnek),és az írásod alapján tök normális,értelmes lány lehetsz:)

Egyébként a kérdésre válaszolva,hát nem mondanám helyesnek,de természetes ebben a korban,hogy elkezdenek érdekelni a fiúk,gondolom testileg is érettebb vagy,mint a többi 14 éves lány,ha már az idősebb korosztályból is vannak "jelentkezők".Egyáltalán nem baj,hogy élvezed ha bókolnak neked,én is szeretem,még ha kicsit túl is megy a határon:)Minden nő szereti a bókolnak neki!De nagyon vigyázz magadra,ne hagyd hogy elcsábítsanak ezek a pasik,aminek szerintem te is tudod hogy mi lesz a következménye.Ne hagyd hogy kihasználjanak.Habár te ennél sokkal okosabbnak tűnsz:)Egyébként nem is értem honnan vetted azt hogy szűzk*rva lennél....az teljesen mást jelent.Szóval élvezd továbbra is a bókokat,de ne menj túl a határon.Lelkiismeret furdalásod pedig végképp ne legyen!:)

Remélem segítettem.

16/L

2010. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
sokat, nagyon köszi :)
2010. márc. 14. 21:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
kevesebbet kéne msn-ni
2010. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
szia! én már 28 vagyok, férjem, családom van, de én is élvezem nagyon a bókokat! és a Te korodban is élveztem :) pedig barátom csak 16 éves koromban lett, és 17 éves koromig szűz voltam, ez nem függ feltétlenül össze, csak kezeld a helyükön a haverokat! amúgy jó lenne, ha több Veled egy korú lány is ilyen értelmes lenne, és nem tenné szét a lábát az 1. jöttmentnek, aki azt mondja, hogy szép a szemed :S
2010. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Abban a helyzetben vagy, mint én voltam régebben (sőt, részben még most is), azzal a különbséggel, hogy én mint csaj nem jöttem be a pasiknak. Azaz mint utólag kiderült, tetszettem nekik, csak annyira zárkózottnak tűntem ilyen téren, hogy rám nem nyomultak. Mindig a tőlem 4-8 évvel idősebbekkel jöttem ki igazán jól, most, 22 évesen meg a 28-34 évesekkel... Előfordult, hogy amikor egy barátom levitt a társaságába, először nagyon bunkók voltak velem, aztán rájöttek, hogy tartok ott szellemileg, ahol ők. Erre készülj fel te is.

Az normális, hogy tetszik, hogy bókolnak neked. Viszont ne hagyd magad, szerintem 14 évesen még fiatal vagy a szexhez, agyilag bármennyire is érett vagy. Csak okosan, hagyhatod, hogy bókoljanak, de add a tudtukra, hogy hol a határ.

2010. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálok kislány:)Örülök hogy vannak még értelmes 14 évesek:) Énis ilyen voltam 14 évesen mint Te:)Kivétel hogy nekem nem nagyon udvaroltak mert eléggé befelé forduló voltam.ÉS a szüzesség elvesztésével mindeképpen várdj.Várd meg az igazit:)Énis ezt tettem,19 évesen vesztettem el és nem bántam meg:)Csak így tovább:)
2010. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!