Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X0X kérdése:

Miért van az, hogy hosszabb "együttjárás" után (évek), valahogy a férfiak mégsem képesek összeköltözni párjukkal (közös életet kezdeni), pedig semmiféle "ketrecbe zárásról" nem lenne szó (a kapcsolat amúgy jól működik, a férfi szereti a nőt)?

Figyelt kérdés

Persze a férfiak részéről hülye és idétlen kifogások persze vannak, hogy miért nem....

Azt is értem hogy van olyan típus aki sosem akar semmilyen formában elköteleződni.

De azt már kevésbé értem hogy szeret is, akar is, sokat is van velem, még közös jövőt is tervez....de összeköltözni mégsem...



2015. szept. 30. 01:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Őt egyedül nevelte valamelyik szülője?


Aki a mai napig kiszolgálja őt otthon?

2015. szept. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Annyira mégsem akarja azt a közös jövőt. De kényelmesnek kényelmes vagy. Te tudod mennyi időt szánsz rá. En nem adnék sokat a helyedben. Elmegy a fél életed mire leesik hogy a semmire vársz.
2015. szept. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem egyedüli...és nagyon is önálló tud lenni, nem kell "kiszolgálni".

Igazából a kérdés annak szólt, hogy valahogy nem egy Férfi volt az életemben, akivel "itt kötöttünk ki", annak ellenére, hogy azokat akik csak kényelmesnek tartottak azokat "kiszórtam" már menet közben.

Viszont nem jöttem még rá hogy mi az oka ennek, mit nem látok át, hol kéne változtatnom....

2015. szept. 30. 01:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudattalanul ilyet választasz.

Esetleg Téged nevelt valaki egyedül?

Önállóan laksz már?

Szokott Nálad ottaludni?

2015. szept. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok férfinak tényleg mindent megcsinál otthon a szülő. Már nem is divat az hogy 30 év alatt elköltözzenek otthonról. Biztos hogy ebben az is szerepet játszik, hogy az átlagos fizetésből képtelenség egyedül megélni. Ha egy férfi összebútorozik egy nővel, felelősséget vállal. Hiába van kereseted neked is, akkor is ő a férfi a házban, a "családfenntartó", szerintem ez elől menekülnek sokan. Illetve szerintem sok a rémtörténet arról, hogyan sárkányosodik el egy nő, ha már szoros a kötelék. Nekem is volt olyan kapcsolatom ahol a férfi 3 év után sem akart velem élni, pedig rengeteget aludt nálam. Utólag látom be hogy nem szeretett igazán, plusz otthon az anyukája a reggelit is az ágyba vitte neki minden nap, hülye lett volna feladni a kényelmét.
2015. szept. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Mert okosak.

Én már 50 vagyok. Össze nem költöznék egy nővel, sem most, sem ha újrakezdhetném az életem.

Vesztes játszma. Válás esetén a nő visz mindent. Házat amibe egy téglát sem tett.

Bankszámla felét amire egy forintot nem utalt. A lusta 3.14csának + jár asszony és gyerektartás.

2015. szept. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A férfi csak dugni akar! Csak magát szereti!

És szereti a változatosságot!

Perverz disznó mind!

2015. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jaj már, utolsó :D


Sok ilyen van, de miért nem vele beszéled meg? Elmondod, h te szeretnél már többet, ő meg mondja el, h miért nem akar, ha nem akar. Ennyi...

2015. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem közös jövő, ha nem akar összeköltözni. EZek szerint nem Te vagy neki az ideális. Ha valóban szeretne, együtt akarna élni veled.
2015. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Férfiak túlnyomó többségének fontosabb az hogy meglegyen a saját kis nyugodt világa. Néha találkoztok ugye, sex lerendezve, senki sem mondhatja neki hogy egyedül van...stb.

Így nem kell az állandó "nyavajgást" sem hallgatnia, mikor elég volt a másikból csak hazamegy és máris egyedül van.

Nekem ez nem jön be én ezt nem csinálnám , egyrészről azért mert együttélés alatt derül ki , hogy elbírjuk e viselni egymást hosszútávon. És így tudod a legjobban megismerni a párodat hogy milyen is valójában.

Szerintem ez a közös jövőt tervez veled kijelentés csak megnyugtatás a részéről...

2015. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!