Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A külföldiek máshogy állnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külföldiek máshogy állnak a magyar nőkhöz, mint a magyar férfiak?

Figyelt kérdés
Az egyik itteni válaszban olvastam, hogy a válaszolót míg a magyar férfiak maximum átlagosnak, vagy inkább az alattinak kezelték, addig külföldön istennőnek látták. Tényleg ennyivel másképp állnak a magyar nőkhöz a külföldi férfiak?
2015. szept. 30. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél naív!
2015. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Ezt én írtam, ugyanis én jártam így Írországban. Alacsony vagyok és nem túl vékony alkat, de nőies. Barna hajú, szemű. Itthon nem találtam pasit, évekig voltam egyedül aztán egy külföldi utazás alkalmával megismerkedtem a férjemmel. Ő oda volt értem, és amikor kint éltem vele, rengeteg pasi csapta nekem a szelet, amihez itthon nem voltam hozzászokva.

Mondjuk kicsit rá is játszottam az "egzotikus" külföldi feleség szerepre: a bőröm könnyen, jól barnul, néha elmentem szoliba hogy ne fehéredjek ki, mert ott nap nem ért. Mivel az ír lányok nem kifejezetten szépek és hasra híznak , én ott jobb kategóriás voltam. A sötét barna hajam is hirtelen szexi lett. Tetszett nekik az akcentusom, a műveltségem (többet tudok az országukról és a kultúrájukról mint a legtöbb átlag ír)és egyszerre én lettem a titokzatos, kelet-európai nő,aki izgatta a fantáziájukat.

Itthon továbbra is átlagos vagyok.


Szerintem egy külföldi mindig érdekes, izgalmas, elragadó tud lenni.

2015. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nyáron voltam Erdélyben meg a román tengerpartra is lenéztem,totál odavoltak értem mindig azt mondogatták,hogy mennyire jó csajnak számítok ottanság,ennyi bókot mint ott még sosem kaptam egyszerre ennyi sráctól. Itthon azért nincs ilyen jó dolgom
2015. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még külföldre sem kell menni hozzá. Én szőke vagyok, kék szemű, fehér bőrű, a testalkatom meg amolyan "asszonyos" (keskeny derék, széles csípő, nagy mellek), a cigányok meg úgy néznek rám, mint valami szobortestű istennőre, én halnak meg értem. Még országon belül is lehet valaki egzotikus.
2015. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és*
2015. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
itt nem a magyarságon van a hangsúly. ha valaki normális, jól néz ki, és elmegy egy másik országba ahol az ottani férfiak/nők teljesen máshogy néznek ki mint ők, akkor egzotikusnak fog számítani, és valakinek már csak azért tetszeni fog.
2015. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, en mnden orszagban tetszem a ferfiaknak a kulonbseget inkabb a kimutatasban latom. Az angolok titkon rampillantanak de a bamulastol tartozkodnak (nyilvan nem mindegyik), a spanyolok,bamulnak nyiltan bokolnak, a franciak elhivnak kavezni, az olaszok viszont sokkal inkabb erinteni szeretnek:-))


Szoval nem hiszem h mashogy neznenek ram, csak mashogy mutatjak ki. Magyarorszagon a tendencia: bamulas, utana "dugnalak":-)))))))

2015. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mikeXxX ***** válasza:
100%
Ezt nem hinném mivel egy lánynak amúgy is könnyebb bepasizni illetve ott is ugyanúgy nézik azt viszont tudom férfiként , hogy Németországban 5x annyi nő flörtölt velem ezért is meg másért is megyek vissza :-) ! de sajna ez még 2 év :-(
2015. okt. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!