Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal, hogy eleve az egyik fél többet is akarna? Szemétség belemenni, hogy közben én még nem tudok rá úgy tekinteni, csak vonz?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 00:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Mindent tisztán, korrekten megbeszéltünk ezzel kapcsolatban, és így is érdekelné a dolog.
2015. okt. 1. 00:47
 2/7 anonim ***** válasza:

biztos, hogy xar lesz a vége, de ha vonz fizikailag, akkor meg lehet kockáztatni. Mindenesetre a másik félnek biztos sok szenvedést fog okozni, persze ideig-óráig örömet is.

Neked is teher lesz nyilván ez az egész. Mondjuk, ha csak egy kicsit is vonz, akkor lehet, hogy benned is kialakulnak idővel érzelmek.

2015. okt. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felelőtlenség. Felelősek vagyunk azért akivel ágybabújunk.
2015. okt. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy elég friss ismeretség, 3 hete ismerjük egymást kb. Részemről max 50-60% hogy esetleg több is kialakulhatna ebből az egészből.
2015. okt. 1. 01:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Használni és továbbállni. Guszta. Elvek nulla. A lényeg,hogy _neked_ jó legyen. Ez is sokat elmond egy emberről. Hogy mit,azt tedd fel magadnak úgy,hogy belenézel a tükörbe!
2015. okt. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én voltam már mindkét felén ennek a helyzetnek, mindkét esetben véget vetettem neki, mert 1: jobban tisztelem magam annál, minthogy várakozzak egy olyanra, aki tőlem csak szexet akar. Véget vetettem a viszonynak és továbbléptem. 2: Nem vagyok terézanya, nem fogok belemenni egy párkapcsolatba, amit alapvetően nem akarok, csak mert a másik fél belém esett. Ez szerintem elég unfair a másikkal szemben, másrészt meg én se leszek boldog a döntéssel. Véget vetettem a viszonynak.

Boldogság.

2015. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 2 hónap alatt 2 barátság extrákkal kapcsolat felajánlást utasítottam vissza. Nekem is vannak elveim. 35-nek nézek ki,de 47/F vagyok. :)
2015. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!