Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak kíváncsi lennék van-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kíváncsi lennék van-e olyan étel, amitől nő a mell? csak mert nem szeretnék gyógyszerekhez folyamodni, szeretném előbb természetesebb módon megpróbálni növelni a mellbőségem. Szerintetek lehet?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 22:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ferfi vagyok 37. mi sokan vagyunk akik szeretik a kis melleket,nelegy elkeseredve. en meg utalom is a nagy mellü nöket mert az mind tul logosak a kicsi mell pedig mindeg gyönyörüen all es allni is fog
2010. márc. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A mell nagyrésze zsírszövet.


Ergo egyél. 18 éves korodig nő.

2010. márc. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudok ilyenről,de én azt hallottam,hogyha fogy egy nő,akkor először a melléből fogy, ha pedig hízik,akkor legutoljára hízik a mellére...Nem tudom mennyire igaz.:)
2010. márc. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A mell 20-21 éves korig nő. Ha eddig nagyon sovány voltál és hízol, akkor először (legalábbis a legtöbb nőnél ez így van) a melledre megy a zsír. Ha ez épp ellenkezőleg van, hogy dagi voltál és most fogysz, akkor onnan megy le a zsír legelőször, ahová utoljára ment fel.
2015. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a tej (napi egy pohár), a dió és a mogyoró, szárnyasból készült ételek, tofu és szója :) elvileg ezek segíthetik a mellnövekedését, de szerintem nem csak a táplálkozás fontos, hanem a mozgás is (értem itt pl a fekvőtámaszt, az jót tesz a mell alatti izmoknak). Plusz azért nem árt, ha elfogadod magad, ez egyszerű genetika. Akinek nem tetszik, az tudja, hogy merre találja az ajtót. Fogadd el magad, mindenki szép a maga módján ^-^
2018. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!