Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek hány évesen jött el, hogy szeretnétek gyereket? Vagy hány évesen szeretnétek? És mennyit? Szoktatok ilyenekről álmodozni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jóval diploma után, 24-26 évesen szeretnék, ameddig remélem, félre tudok tenni egy kisebb összeget. Kettőt mindenképp, és ha utána is bejön az élet, akkor egy harmadikat. Szinte nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék rá. Sajnos nem a megfelelő családban nőttem fel, így nagyon várom már, hogy legyen egy békés, nyugodt családom, amit tényleg a magaménak érezhetek. Már csak egy erre alkalmas, hasonló irányba tartó barátnőt kellene találnom. Azt hiszem, a pénzt egyszerűbb lesz összegyűjteni.. :)
2015. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze, erre már most tudom a választ. Kb. 28-32 évesen tudom elképzelni durván, hogy családot alapítok. Addig kalandozok, utazgatok majd a világban, építem a vagyonom és az egzisztenciám, élvezem az életet a magam módján. Kb 3-4 gyereket tudok elképzelni majd.


Szoktam erre gondolni, mert szeretnék tényleg apa lenni, de tudom hogy a család alapjainak lerakásához még idő kell férfiként. Ja és majd mindenképpen egy kb. 20-25 éves nővel szeretnék gyerekét a előbb említett koromban, tehát pl. 30-as nővel el sem tudom képzelni.


21/F

2015. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az a tapasztalat, előttem szóló srácok, hogy ezt még lehet, hogy újragondoljátok addig és az élet is felülírhatja. :) Pl. attól függ nagyrészt, hogy mikor, milyen nővel hoz össze a sors. Mert ugye ember tervez, Isten végez.

Mivel a párom 3 év múlva szülni szeretne, így 33 éves koromra tervezzük. Nekem ráérne 35 évesen is, de kb egy idősek vagyunk, így az már neki kicsit késő volna.

2015. okt. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3: Most is van kb velem egykorú barátnőm, akibe szerelmes vagyok és tartósan vele vagyok, de tudom hogy tőle nem akarnék gyereket. Ő a köv. pár évben simán el tudná képzelni, én meg még jó ideig nem.


Ezt nyilván nem mondom el neki, mert a nők szuper-hosszútávra terveznek legtöbbször és ha azt mondanám neki, hogy bocs, de esélyesen van még pár boldog évünk, aztán elválunk, akkor egyből otthagyna. Tehát ezt neki nem kell tudnia.

Tudom hogy akivel majd egyszer gyerekeim lesznek, az a nő jelenleg még egy beleegyezési korhatár alatt lévő kislány.


Szóval bocs, de én a szerelemhez is már racionálisabban állok hozzá. Régen voltam kamasz koromban hősszerelmes is, de azóta nem a mindent elvakító rózsaszín köd irányítja az életem.

2015. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már kamaszfiúként is tudtam, hogy majd szeretnék gyerekeket, és ez most se változott. Hogy mikor vagy mennyit, azon nem gondolkodtam. Majd az élet hozza. De előtte még meg kéne találnom a lelki társam.
2015. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem is tudom ,hogy akarok-e. Feleség megvan. Régen én is akartam persze, kettőt is. Aztán ahogy teltek az évek, rájöttem, hogy ebbe az országba nagy bátorság gyereket vállalni! 20 évre el kell magad kötelezni. Fizetni mindent, gondoskodni nem csak magadról, a párodról, de még x számú gyerekről is. Hát nem tudom. Nem biztos, hogy akarom ezt. 32/F
2015. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

4.: Amit csinalsz az undorito szemet dolog! Szegyelld magad! Ha nem akarsz semmit a notol ne szorakozz vele mert a legszebb eveit rabolod el. Az ilyen ferfi nem is erdemel not

20/L

2015. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7:

Le vagy szarva. Azt csinálok, ami nekem jó. Akármit gondolsz rólam így is kapok nőt és így is boldogan élem az életem. Nem szégyellem magam, hanem örülök hogy meg tudom valósítani a saját boldogásomat.

2015. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#4, #8, igen, egy undorító szaralak vagy, ráadásul egy gyáva féreg, hogy nőkkel ilyesmit teszel, ráadásul avval, aki téged elfogad. Kb az apjának kellene ezt az írásodat elolvasnia, és úgy elverjen téged utána, hogy nyomorék maradsz életed végéig...én ezt tenném a helyébe.
2015. okt. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9: Oké, elfogadom hogy így gondolod.


Mivel van engedélyem pisztolyt tartani, így ha az apja meg akarna verni akkor lelőném önvédelemből. Úgyhogy ezt nem javaslom neki sem és senki másnak sem.

2015. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!