Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRFIAKTÓL KÉRDEZNÉM! Létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAKTÓL KÉRDEZNÉM! Létezik párkapcsolat szex nélkül?

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést ahol kisebb vita alakult ki.

A sztori: Egy illető azt mondta szex nélkül nincs kapcsolat, erre többen belekötöttek, hogy ez nem igaz és hogy a szex nem fontos stb. Szerintük ha szerelem van akkor nem fontos a testiség.

Számomra ez furcsa, mert én azon az állásponton vagyok, hogy a szex igenis fontos. Egy kapcsolat így teljes!

Jó, persze tudok várni, de mindennek van határa.


Ti képesek vagytok olyan párkapcsolatban élni (hosszútávon) ahol nincs szex? Pl. a lány/nő hónapokig várat, mert ő még nem akarja vagy egyszerűen nem érdekli a szex, sosincs hozzá kedve...


Most nem arra gondolok, amikor valakik x éve házasok akkor nyilván más, mert a szeretet összetartja őket akkor is ha kevesebb a szex.


Ti hogy vélekedtek a témáról?

Komolyan nem fontos a szex ha szívből szeretitek egymást vagy ez is csak egyes nők téves meggyőződése?


2010. márc. 15. 00:23
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
persze. apáca és pap közt.
2010. márc. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
63%
Mindig lesznek álszentek, vagy olyan rusnyák, h max az áram b@ssza meg őket, na ők hirdetik. Ja meg még van az a kategória, aki úgy próbál nőt fogni, hogy ilyennek állítja be magát, ez a fajta vágyik a legjobban a szexre.
2010. márc. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
93%
Hát, ha nincs kész rá, várnék, de ha simán csak nem érdekli a szex akkor nem. Amugy ez szerintem igenis nagyon fontos egy kapcsoaltban...
2010. márc. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség.a szex igenis hozzátartozik 1 párkapcsolathoz.ha 1 pár így nem akarja kifejezni az érzéseit akkor ott gond van mert ez teljesen természetes.ha szeretsz valakit vágysz rá szexuálisan.nem tudsz betelni azzal ha mondjuk csak ölelgeted.többet akarsz.
2010. márc. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

00:26 Teljesen egyetértek! Már azt hittem én vagyok a hülye, mert mindenki annyira nyomatja ezt a "nem a szex a lényeg" dumát.

Nem tudom honnan indult ez ki és miért gondolja ezt sok nő, ráadásul azt hiszik a pasijuk is így gondolja!

Hát nem tudom de nekem nem ez a tapasztalatom...

2010. márc. 15. 00:31
 6/44 anonim ***** válasza:
62%

Baromság...Egy párkapcsolat egyik alapkövea szex...lehet,hogy mindenben passzolnak,kivéve abban...és ez már elég ok lenne számomra a szakításhoz.

A szex igenis fontos.

f/16

2010. márc. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
00:29 Pontosan így érzek én is! Még szép, hogy az ember kívánja a másikat, ha nem akkor ott baj van.
2010. márc. 15. 00:33
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

"ő még nem akarja vagy egyszerűen nem érdekli a szex, sosincs hozzá kedve"


Akkor mi a fenének lépett párkapcsolatba?

2010. márc. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
00:29es vagyok és amúgy lány vagyok :D csak hogy tudjátok hogy nem minden nő gondolkodik így :)
2010. márc. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
00:34 Vagy miért nem szakít ahelyett, hogy szenvedteti a srácot? Örök rejtély számomra is.
2010. márc. 15. 00:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!