Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen a jó szex és párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen a jó szex és párkapcsolat?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok és van egy komoly kapcsolatom már ha lehet annak nevezni. A barátnőm 19 éves és eléged3etlen vagyok vele. Szexuális életem sem kielégítő. A szex is arról szól, hogy amikor épp neki van kedve akkor lehet csak. Az én igényeim nem számítanak, ha ezt elmondom neki akkor pedig duzzog. A szexben sem jó nekem, ha orális szex van akkor a tv-t nézni közben és saját szememmel látom erre tagadja. Normális az ilyen? Haragszom rá ezt csinálja 2-3 hónapja és elegem van már nagyon ebből. Este van szex, mellé fekszem és el akar aludni szinte azt látom rajta és ezt is tagadja, azt mondja ő nem álmos. Ha kinyitom a szám és szólni merek rögtön duzzog, hogy ez nem igaz. Múltkor suliban volt infó órája és msn-ezett végig másokkal nekem meg azt se mondta, hogy fent lesz pedig előtte hívtam mobilon kb 10 perccel. Úgy érzem becsap és kihasznál. Ma gondolkozom, hogyha haza jön kirakom és elküldöm végleg. Volt pár kísérletem az utóbbi 2 hétben, de könyörögve bőgött.
2011. szept. 20. 13:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

sztem is csak egy hisztis csajszi csinál ilyeneket.

keressél egy értelmesebb lányt,aki odaadóbb a szexben is

2011. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 BlackSword ***** válasza:
51%

Vágd ki mint a macskát... (a dolgát végezni...)


Kell ez neked??? Szerintem nem...

2011. szept. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én női szemmel azt mondom szakíts vele.Nem való hozzád.Nem jó neki semmi, nem is szeret, nem is kíván akkor minek van veled?Szereintem ő egy hisztis lány és olyan való hozzá aki ezt eltűri mert egy bolond.Te ezt ne tűrd el.Megbeszélni szerintem nem igazán lehet.
2011. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Azok alapján amit leírtál ő nem szeret téged, nem tudom mit tart még mellette, keress egy érett nőt.
2011. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha szakítottál vele, küldd el nekem a számát. Én fiatal csajra vágyom. debreceni sportoló vagyok. köszi.
2011. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek nem szakító okok. Egyszerűen lehet változtatni az egészen. Ha szeretkeztek, nyomd ki a tv-t. Szerintem csak akkor jó a szex, ha mindketten kívánjátok. A lányok sokkal nehezebben izgulnak fel általában. Ha ritkán van kedve, akkor tegyél róla, hogy ne így legyen, húzd az agyát.


Most azon vagy kiakadva, hogy te azt hiszed fáradt(közben lehet, hogy nem is) ő meg tagadja? istenem.. lehet hogy csak a kedvedért maradna fenn, és ezért tagadja.

Neki hányszor van kedve hetente szeretkezni?


Honnan tudhatta volna hogy msnezni fog az órán? lehet, hogy épp úgy alakult, és nem tudta előre, amúgy is miért kéne veled msneznie egy órát, ha előtte beszéltetek telefonon?


Szerintem ezek hülye kifogások. Ha már nem szereted, akkor jobb is ha vége lesz a kapcsolatnak, de ne háríts mindent a párodra.

2011. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Tuttu válasza:

Hát ezt elkényeztetted :D

Ne adj meg neki valami olyat amit megszokott vagy bírd ki sex nélkül egy darabig... míg Ő lesz kiéhezve oszt jóvan...

Ha meg nem lesz kiéhezve akkor mástól kapja meg és Veled azért nem akar.... vagy nem tóm XD


Amúgy kajak útálom az ilyet... voltam hasonló helyzetbe...

Carik az egészre, de ha dobom akkor sír.... -.-"


Old meg ;) :D

2011. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hülye hisztis kis pi.csa ez!!Szerintem nem is szeret téged igazán,bocsi hogy ezt mondom...de elég szomorú hogy könyörögnöd kell neki egy kis szexért,az ok hogy nem kívánja annyit mert mindenkinek mások az igényei,de azért tv-t nézni közben elég szánalmas és vissza taszító..én kidobnám a helyedben vagy elmagyaráznám neki hogy változtasson a hozzá állásán mert neked ez nem tetszik.Kinek tetszene az ha a párját miközben nyalják a tv-t nézi??
2011. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd
2011. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom, próbál neked megfelelni szexuálisan, miközben nem élvezi veled a szexet, csak nem meri bevallani, mert szeret és fél, hogy elveszít miatta. Azt mondod, a te igényeid nem számítanak neki. Neked se nagyon az övéi, mert úgy tűnik, nem tudsz neki igazán örömet szerezni az ágyban.


Az még nem jutott eszedbe, hogy ha jó lenne veled a szex, akkor nem másra koncentrálna közben és nem álmosodna el?


Megmenthető a kapcsolatotok, ha le tudtok ülni egymással és őszintén, de vádaskodás és a másikra mutogatás nélkül meg tudjátok beszélni, hogy mi lehet a probléma. Az sem kizárt, hogy egészségügyi jellegű, a hormonrendszer változásai hatnak a libidóra. De lehet érzelmi, lelki jellegű is, vagy csak nem sikerült igazán kiismerned, hogy működik a teste.

2011. szept. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!