Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szokás, divat rózsát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szokás, divat rózsát vinni randira? Mert valaki azt mondja ciki valaki meg, hogy nem!

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha már ismeritek egymást, úgy nem ciki, sőt, nagyon romantikus gesztus.


Első randira, ismeretlenül viszont nem örülnék az ilyesminek. Kvázi azt mutatja, hogy mindegy kinél (mivel még nem is ismersz), de be akarsz vágódni.

2015. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Természetesen ismerjük egymást és többször találkoztunk, illetve randiztunk :)

És hány szálat vegyek? ami nem is kevés, de nem is olyan pénzmutogatós!!!

2015. okt. 1. 23:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha sokadik randi, akkor mehet a rozsa, de egy szal booven eleg. Majd, ha osszejottok, nehanapjan meglepheted egy csokorral.
2015. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 szál nem olyan ciki?
2015. okt. 1. 23:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy, sot, praktikusabb egy rovidre vagott szaru rozsat "cipelni", mint egy gcinagy csokrot. A gesztus a lenyeg.
2015. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt nőként mondod?
2015. okt. 1. 23:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki egy szál rózsa, szerintem randi státusznál még pont ideális is. Nagyon aranyos tőled amúgy :)

Ha már komolyabb a kapcsolat, ajádnékozhatsz neki egész csokrot... a nők is értékelik a fokozatosságot, és a célzást. Ha már az elején egy óriási csokorral indítasz, elveszed a későbbi meglepetés lehetőségét is :)

2015. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak ne tikkadjon ki mire vége a randinak. :)
2015. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első randira ma már nem divat, és úgy alapból sem. Bár ha egy lánynak bejön, akkor időnként lehet rózsát vinni neki, de nem mindig, hogy nehogy megszokás legyen belőle


Én a rózsát egyébként csak a nők napján favorizálom.

2015. okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én lassacskán egy hónapja vagyok együtt a párommal és kaptam tőle egy szál rózsát aminek én rettentően örültem. Nem ciki az egy szál szerintem egyáltalán csak válassz egy szépet amiről látszik hogy gondosan választottad ki és nem olyan nesze most téptem a kertből feelingje van. Én nálam ez már egy nagyon jó pont és szerintem a legtöbb nő örül az ilyesminek :)
2015. okt. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!