Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ot honapja udvarol egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ot honapja udvarol egy pasi ugy, hogy mindkettonknek parunk van. Szerintetek erezhet valamit irantam?

Figyelt kérdés
Igazabol nem tortent koztunk semmi, mert egyikunk se csalna meg a parjat...
2015. okt. 2. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg tőle?Szerintem elég idő eltelt már ahhoz,hogy eldöntsétek,hányadán álltok.Nem fair a pasiddal szemben,még ha fizikailag nem is történt semmi.Te hogy éreznéd magad fordított helyzetben,ha a te párod udvarolna majd fél éve egy másik csajnak?

Gondolom nem közömbös irántad,ha eddig kitartott.

2015. okt. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat mert egyertelmunek tunik nekem, hogy nem csalnank meg a parunkat..akkor meg, hogy kerdezzek ra?
2015. okt. 2. 09:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínű érezhet, de nem valószínű, hogy az ágynál tovább gondolja az ismerkedést veled...
2015. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*3, akkor már régen ledöntötte volna! Hidd el ismerem, a pasikat...


Hülye kérdés, de biztos hogy ez udvarlás, nem csak barátkozás? Amúgy könnyen lehet hogy érez, csak igyekszik becsületes maradni, kilépni pedig fél. De szerintem is kéne erről beszélnetek...

2015. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szoval mindketten kapcsolatban vagytok, o udvarol te meg vevo vagy ra.

Mindketten noveszthetnetek gerincet, latom azt meg nem sikerult..

2015. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tortent semmi..amugy meg az elet nem mindig fekete-feher..majd rajosz te is..en is azt hittem azelott, hogy ilyen nem tortenhet meg, de megtortent..
2015. okt. 2. 11:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom nagyon jol, hogy az elet nem fekete-feher, nem vagyok annyiar fiatal sem, es rengeteg mindent volt 'szerencsem' megelni, de a tisztesseghez es a gerincesseghez igenis eleg egyszeru a keplet.


Ha van egy kapcsolatod, ami nem mukodik es nem boldog akkor azt vagy le kell zarni, vagy ujra kell eleszteni - igen, ez ket emberen mulik, egyedul nem fog menni, de ilyenkor mindig ott az egyes opcio.


Akarmilyen a meglevo kapcsolat, a kikacsintgatasra nincs mentseg. Kisertesek mindig is voltak es lesznek, tudni kell megallni oket. Es igen, van, amikor borzaszto eros a kemia valakivel, de az meg semmire sem jogosit fel.

2015. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érzi,hogy van egy nő az életében,aki közel áll hozzá,hogy áll neki,és előbb-utóbb megdughatja.
2015. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!