Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, gyakran halljuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, gyakran halljuk a kifejezést, h kéretitek magatokat . Mennyire jellemző ez nálatok?

Figyelt kérdés
Ha egy srác veszi a bátorságot, és odamegy hozzátok ismerkedni, megesik, hogy azért hajtjátok el, hogy teszteljétek a kitartóságát? Nem arra a szánalmas szituációra gondolok, hogy alig tudtok levakarni vkit, hanem ink egy kezdeti közönbösségre, esetleg a közeledő pasi "megdolgoztatására". Ha bejön mondjuk külsőre akk másképp kezelitek, inkább nyitottak vagytok egyből a flörtre?
2010. márc. 15. 02:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Dolgozzon csak akkor is ha bejön. Nem egy kefélő autómata vagyok. L/22
2010. márc. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon bejön a pasi, akkor én nem kockáztatnék azzal, hogy elhajtom. Meg ez szerintem eleve hülyeség, ha bejön valaki, akkor miért kéne elküldeni? Max. annyiban kéretem magam, hogy mondjuk első csók az adott személlyel nem 5perc után történik meg. A többit meg már nem is sorolnám. :)
2010. márc. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elmondom ez a mai világban 10-8esetben hogy működik:

Tegyük fel tetszel a lánynak és ezt te észre is veszed.Odamész elkezdtek bezsélgetni.Jönnek a kérdések kocsid?lakásod?munkád?fizetésed?Na ha van lakás kocsi havi3-400ezres fizu akkor dehogy hjt el még ha olyan csúnya is vagy mint csubakka akkor is te vag álmai pasija és nem fogja magát kéretni.

De viszont ha se kocsi se lakás se havi 400ezer....nos akkor nézhetsz te ki úgy is mint egy görög félisten ne félj elkezd majd veled arcoskodni meg kéretni magát és inkább egvárja a gazdag ragyás hájastarkójú kpoaszt.akinek egy csettintésébe fog kerülni és meg is szerzi a lányt.

Ez a szomorú valóság 2010-ben Magyarországon.

27/F

2010. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nyitott vagyok a flörtre, ezzel is biztatom hogy nem közömbös számomra, de odamenni például nem mennék oda s ráchoz.Nehogy már én rohangáljak utána.

L18

2010. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 09:54-esnek üzenném, hogy nem kellene általánosítani... Lehet, hogy a mai világban sok lány (és nem csak Magyarországon) a kocsira, lakásra, pénzre utazik, de hidd el, legalább ugyanennyien nem...


És hogy a kérdésre is válaszoljak, ha odajönne hozzám a srác, aki tetszik, nem hajtanám el, inkább leülnék vele beszélgetni. Az pedig, hogy kéretem magam, attól függ, mit értünk a szó alatt: van olyan ismerősöm, aki már azt is annak veszi, ha a lány nem fekszik le vele az első nap. Ha ezt, akkor igen, kéretem magam. Ha a szó normális értelmében vesszük, akkor azt mondom, hogy egy "egészséges" szintig igen, de csak akkor ha már valami nagyon alakulóban van, és tudom, hogy a srácnak is tetszik a helyzet, és ő is benne van a játékban. Én erre a "kéretem magam" dologra inkább játékként tekintek azzal, akit már ismerek és aki ismer engem, nem alkalmaznám ismerkedés céljából. 21L

2010. márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na kb.ez is olyan h nincs pénze kocsija lakása,ok tetszik lehet h adok neki esélyt.Ok.nem fexek le vele csak x idő után.De ha van kocsija lakása pénzze azonnal lefexdek vele,mert ugye van agyam és tudom azt h így tudom megfogni magamnak.

Az arány meg nem fele fele hane,m 10-8 a pénzremenősök javára.

2010. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ! :)


66%, én inkább úgy vettem észre, hogy nem közvetetten a pénz a vonzó sok nő számára. Ha van szép házad, kocsid, és egy jó állásos, az olyan dominanciával, magabiztossággal ruház föl, ami vonzalmat kelt a hölgyekben, nekik fontos, hogy támogassanak(nyilván nekünk is), és legyen valami határozott életcélod. Szval szerintem ezek a pénzes férfiak elég magas státusszal rendelkeznek, és sok nőt levesznek a lábukról.

Ez a 80-20-as arány eléggé sántít, nekem a baráti körömből vannak elég gazdag srácok, de a bázist az átlagos vagyonúak képviselik. És ha hiszed, ha nem egy "csóró" haverom a legnagyobb casanova, akit ismerek :D. Nekem sincs autóm, vagyonom, de nem is volt rá szükség, kvára nem az számított előző bnőimnél.

Ezt verd ki a fejedből, lehet, hogy az elkorcsosult médiáda ezt sugározza, hogy vegyél xy-t jó drágán és akkor, tapadnak rád a nők. Sokan bedőlnek ennek, meg hogy úgy kell kinézni, mint egy címlaplány/srác, ez mind üzlet, nekik jó, de pl a Te szexuális életednek nem..



A kérdésemhez meg én úgy állok, hogy odamegyek a kiszemelthez, nem szoktam időzni egyáltalán, és ha nem látok rajta érdeklődést, tovább állok. Volt már, hogy ez volt a nyerő lépés, mert utána ő jött oda. :)


Nyilván nem azt várom, hogy aznap még ágyban kössünk ki, csak ha bunkózik egyből, akkor nálam felejtős, pedig lehet lenne még esély.

2010. márc. 15. 13:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem kéretem magamat, én odamegyek a nekem tetsző emberhez és szopok mint álat!Nem kéretem magamat!



7/L

2010. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!