Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerültél már olyan helyzetbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerültél már olyan helyzetbe, hogy a főnököd közeledett feléd?

Figyelt kérdés
Mi volt a sztori? Mit kezdtél vele? Mással is csinálta, vagy csak veled?
2015. okt. 2. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hal`istennek eddig csak normalis fonokeim voltak es egyik sem kezdett ki velem. Az egyetemen volt egy ven kujon tanar, aki viszont kikezdett a diaklanyokkal. Igazi undorito ven kejenc. Az eleg gatlastalan volt, m meg a vonalas telefonon is felhivott otthon, pedig elotte csak egyszer latott vizsgan, es ott sem mentem hozza 3 m-nel kozelebb. Szerencsere csak 1 feleves tantargy volt vele, ugyh nem kerultem abba a helyzetbe, h zsarolhasson.
2015. okt. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt. Egy vén f. asz (kb 65 éves), akinek volt már persze családja. Elmentem interjúra, és kérdezte tőlem, hogy nem-e gond az ha én tetszem neki mint nő? Nagyon fiatal voltam, 18 éves. Felajánlotta, hogy több pénzt kapok, ha lefekszem vele, de ne is szóljak erről a feleségének, ha nemet mondok,mert úgysem hisz majd nekem. Még jó hogy nem mentem bele az ajánlatába. Nem is sokáig maradtam azon a helyen, mert féltem hogy zaklatni fog.
2015. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is "főnök" vagyok, soha nem próbálkoztam be senkinél, de visszafelé ez nem igaz! :)
2015. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen szituban,és össze is jöttem vele,mert iszonyúan tetszett és vonzott.Csak sajna nem év voltam az egyetlen a tyúkudvarban.Szerencsére már vége,és talán túlléptem ezen.
2015. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!