Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit éreztek ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit éreztek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Milyen érzés, amikor megöleltek egy lányt? Mármint nem a lelketeknek, hanem a mellkasotoknak. A melltartót érzitek vagy a mellett? Puha, vagy egyáltalán éreztek valamit a lány melléből? Ha nem hatalmas tejcsárdákról van szó.

Lányként ezt sosem fogom megtudni, viszont kíváncs vagyok rá.



2015. okt. 2. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
hát én elcsodálkozok hogy milyen kemény a cicije. konzentrálok hogy visszafogjam magamat nehogy elkezdjem fogdosni. kitolom a seggem hátra nehogy megijedjen a merevedésemtől. kb.
2015. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Lányként ezt sosem fogom megtudni, viszont kíváncs vagyok rá."


Már miért ne tudnád?

Felveszel szépen egy pólót, pluszban egy közepes vastagságú inget, vagy pulóvert, aztán megfogod. Nna olyan.


Tapintásra egy fikarcnyit sem ingerlő, ahhoz túl sok a zavaró elem: a ruhák, de főleg a melltartó. Egyedül a tudat - az, hogy érzi az ember fia, hogy az a valami ott az biza két női mell -, ingerli az embert.

2015. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem az ingerlésre vagyok kíváncsi, hanem hogy kemény melltartó, vagy puhaság érződik-e.

Amúgy attól hogy fogom érezni, ha nagyon felöltözök? Akkor a sok anyag elnyeli, meg nekem attól még ugyanúgy lesz mellem...én arra vagyok kíváncsi, hogy a pasik mit éreznek ebből.

2015. okt. 3. 16:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Eddig ha megöleltem egy lányt, azt barátilag tettem, így nem arra figyeltem, h hozzám ér-e a melltartója, esetleg a melle. Ha hozzám is ért, számomra közömbös volt, nem tűnt fel.
2015. okt. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tegnap megöleltem lány osztálytársamat, de őszintén egy percet sem érdekelt a melle :D
2015. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Scav ***** válasza:
A melltartótól a legtöbbször nem érződik az igazi mell alakja. Így nem is érdemes erre figyelni.
2015. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hátrahúzom a s*ggem nehogy hozzáérjen :P
2016. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!