Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki itt ismerte meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki itt ismerte meg a barátját/barátnőjét? Távkapcsolat? Mennyi idő után találkoztatok? Mióta tart? Stb.

Figyelt kérdés
Nekem ez annyira hihetetlennek tűnik, mert akikkel beszélek mindegyik más megyében él, egyszer volt olyan aki egy fél órára lakott tőlem :D 21/L
2015. okt. 3. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ja én Budapesttől 10 km-re lakok, de mindenki a világ másik végén lakik akikkel itt ismerkedtem. Eddig még budapesti lánnyal nem tlaálkoztam itt pedig elvileg ugye nagyon sok van.
2015. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:

Exet. 5 percre lakott. De ismerek 2 lányt,akik ebben a kerületben laknak.

Meg egyszer beszéltem valakivel,aki pár méterre járt tőlem suliba.

De mostanában még pestieket se nagyon :D

2015. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Itt ismerkedtünk meg, úgy 3 hét beszélgetés után találkoztunk, 180 km-re lakott, 8 hónapig távkapcsolat volt, ő járkált hozzám általában 1-2 hétre.

Azóta Feljöttem Budapestre és összeköltöztünk, 13 hónapja vagyunk együtt.

2015. okt. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nemtom meg kene probalni itt ismerkedni ahhoz hogy tudjam. 19f
2015. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De szuper :D gratulálok azoknak, akiknek itt jött össze és sok boldogságot :)
2015. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Reg volt talan igaz se volt
2015. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
De hogy jöhet össze? Itt a lányok 80 százaléka nem akar ismerkedni. Persze közben meg rinyálnak, hogy ők nem kellenek senkinek... Van értelem.
2015. okt. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En se hittem de ez az oldal kipipalva tobbszorosen is
2015. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán sikerült, pedig megismertem már legalább 10-15 lányt innen. Én nyugat-magyarországi vagyok és az összes ismerősöm budapesti, de leginkább tiszántúli, vagy külföldi. Annyira meg persze nem nézek ki jól, hogy miattam utazzanak 180-200 km-et, vagy hogy rám várjanak és én utazzak hozzájuk.


Aki véletlenül környékbeli volt, az általában az első fotóküldés után dobta az ismerkedést.

2015. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ismertem már meg itt egy lányt akivel elég szoros lett a kapcsolatunk, de azon kívül tényleg mindenki más megyében lakott, vagy az ország másik felében :D te hol laksz egyébként? :P

22/f

2015. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!