Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat működhet? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat működhet? Van értelme? Tapasztalatok? Ha voltatok már távkapcsban mennyit találkoztatok és hogyan illetve mekkora volt a távolság?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Működhet, de szerintem időkorlátos :) Én majdnem egy évig éltem távkapcsban és nagyon rossz volt ezért mindketten feladtuk az addigi életünket és összeköltöztünk :)

Nem bántam meg...

2012. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bizonyos ideig működhet, de ha komoly a kapcsolat és komolyak a szándékok, akkor egy idő után lépni kell - egymás felé. :)

(Nekem 3 hónapja tart a távkapcsolat, hetente-kéthetente 2-3 napot találkozunk, általában azt egybefüggően töltjük, néha azon túl is vannak pár órás randik, de én már ezt is rosszul viselem, szeretnék továbblépni... szerencsére vannak kilátások, egyelőre nem összeköltöznénk, csak egymás közelébe.)

2012. szept. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire szeretitek egymást. Ha két ember igazán őszintén szereti egymást, önzetlenül és meg is bíznak egymásban, akkor működhet. Bizalmatlan, féltékeny embernek nem való a távkapcsolat én azt mondom.


Én lassan 1,5 éve vagyok távkapcsolatban. 130 km, általában két hetente egy hétvégén találkozunk. Persze van mikor többet (most pl. egész hetet együtt tudtunk lenni szabadság miatt) de van amikor 3 hétig nem látjuk egymást. Viszont a másfél év alatt egy olyan nap nem volt, amikor nem beszéltünk legalább 1 órácskát valamilyen formában (internet, telefon), de többnyire az egész estéket átchateljük vagy telefonáljuk. Elmeséljük a napunkat, mi történt velünk stb.


Mivel nagyon szeretem, nem tagadom, hogy nem nehéz néha. Főleg a kapcsolat elején, pár hónapig voltak ilyen "hisztis" időszakaim, akkor majdnem feladtam, de rájöttem hogy hülyeség lett volna, mert imádjuk egymást. Ez a távolság meg majd meg fog oldódni valamilyen úton-módon hamarosan, ez tervben is van és bízom is benne.

Én boldog vagyok. Hiányzik, de jó tudni, hogy Ő van nekem :))) Más pasi meg lakhat a szomszédban is, úgyse kellene :))


23/L

2012. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!