Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a házasság előtt nincs szex dologról?

Figyelt kérdés
2015. okt. 3. 21:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%

Kötelezővé kellene tenni.

Nem mindig a férj szerszáma a legnagyobb, amivel valaha is találkozhat egy nő, ha mással is lefekszik előtte. Lehet, hogy elfogadja a kisebbet, és azt hazudja magának, hogy elég neki, de titkon mindig is a legnagyobbra fog vágyni, amivel találkozott (kivéve, ha extrém nagy volt, és fájt neki).

És ennek a következményei miatt tönkremehet a házasságuk. De soha egyik fél sem fogja tudni/belátni, hogy ez (is) volt a baj.

2015. okt. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen mulik, h jobban fog e szeretni vagy sem. Ha neki is szimpatikus ez a dolog, hogy var a hazassagig akkor nyilvan orulni fog, mert ebben is osszeilletek. Viszont ha o nem ilyen konzervativ akkor nem hiszem h tetszeni fog neki. Nezopont kerdese.
2015. okt. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 pörölycápa ***** válasza:
100%

11-es, eztr remélem csak viccből írtad...

Szerintem egyáltalán nem a méret számít, hanem az, hogy ki hogyan használja. Csak attól mert valakinek nagyobb, nem lesz jobb vele az együttlét. Az meg nagyon szomorú ha egy házasság azért megy tönkre, mert a férjnek nem elég nagy a szerszáma.

Oké, fontos egy kapcsolatban / házasságban a szex, de azért nem e körül forog a világ.


A kérdésre válaszolva, azt gondolom hogy szerintem felesleges a nászéjszakáig várni az első szexszel, ha korábban megvan rá a kölcsönös igény, akkor érdemes kipróbálni. Az meg főleg rossz, ha valaki emiatt siettet egy házasságot / eljegyzést, hogy végre megtörténhessen a szex.

15 évesen még én is olyan nagy dolognak gondoltam a szexet, de az első alkalom csak addig olyan misztikus, amíg meg nem történik.

2015. okt. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%

Ha a kapcsolat működik, aszexnek is működnie kell - valami ilyesmit írtál.


Persze, és ha akkor van neki, hogy képtelen kielégíteni, vagy épp, fáj minden alkalom, akkor mit teszel?

Elárulom: válsz, mert szr lesz a szex, vagy szeretőt tartasz. A szr szex pedig elhidegüléshez vezet.


Figyelj, én imádtam a párom, viszont minden aktus bromi kellemetlen volt (pedig vigyázott), néha véreztem is, csípett... beszéltünk erről, de síkosítóval sem élveztem.

Aztán az utóbbi fél évben már nem is igazán szexeltünk, mert az, hogy ő elmegy - de ő sem felszabadult, mert folyton figyelnie kell, hogy ne menjen mélyre - én meg összeszorítom a fogam közben, nem megoldás.


Szakítottunk végül.

2015. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
56%
A legtöbb fiú prűdnek tart majd, és kidob pár hónap után.
2015. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

Ha mindkét félnek megfelel, akkor nekem is.

Amúgy meg személy szerint marhaságnak tartom. Nem attól fog jobban értékelni a pasi, mert csak a szex után adod neki oda a szüzességed! Ha intelligens férfi, az akkor is épp úgy becsülni fog, ha már esküvő előtt évekkel odaadod neki magad!

2015. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
nem a szex után..hanem a házasság után... :D szóval érted :D
2015. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%

Iszonyatosan nagy hülyeségnek tartom.

Amelyik férfi meg azért tart téged értékesnek, mert szűz vagy, vagy egyáltalán a szexpartnerek számához köti egy nő értékét, az annyit is ér.

2015. okt. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

#18 Áltasd csak magad.

A férfiak szemében, a nő értéke jelentősen csökken, a szexpartnereik számának növekedésével.

Különben nem tagadnátok le, hogy mennyien voltak. De csak akkor lesz igazán nulla az értéke, amikor kiderül, hogy többen voltak, mint amennyit bevallott. Mert akkor már megbízhatatlan is. És a két dolog együtt.... :-((

2015. okt. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!