Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarsz kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarsz kapcsolatot, kapcsolatban élni? Miért és mitől jó az?

Figyelt kérdés

Azt mondják az elején a szex motivál mindenkit.

Na engem nem.

Valószínű azért nem tudom mi lehet a jó egy párkapcsolatban,mert sosem volt. Pedig papíron felnőtt vagyok már legalább 10 éve.


Szóval akinek nincs senkije az miért szeretne valakit?

Mi a motiváció?



2015. szept. 21. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az en motovaciom az volt,hogy legyen valaki akivel megoszthatom a gondjaim aki kiall mellettem es aki vigyaz ram. Aki egyben a baratom es a szerelmem,valaki akivel tervezhetek kozos jovot egy olyan ember aki mellett a legnayobb szarban es szegenysegben meg ha egy szakadt matracon vagyunk is de mosolyogva ebredek. Valaki akinek Minden hibammal tokeletes vagyok es aki meg ha talal is jobbat nalam, neki akkor is en kellek.

Nos ezek voltak a motivacioim,szerencsere nem adtam fel es mar 3,5 eve egyutt vagyok azzal az emberrel aki a fent emlitett remenyeknek megfelel :) Az mar bonusz,hogy hihetetlenul intelligens, vicces, celtudatos L, helyes, es vicces :)

18/L

2015. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet: vágyik a kölcsönös szerelem megtapasztalására, szeretne egy társat, akivel osztozhat az örömén, bánatán, vagy meg akar állapodni és családot alapítani, hogy gyerekei lehessenek. De tényleg van olyan is, aki szimplán a rendszeres szex miatt. :D
2015. szept. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A kis és nagy dolgok miatt. Szeretek a barátommal aludni, arra kelni, hogy morog, mert lehúztam a takarót, szeretem, hogy kérdezhetek tőle, hogy kinyitja a szoros befőttes üveget, lecsapja a pólókat, bekeni a hátam, hagyja, hogy inget válasszak neki, eszünk együtt reggelit, csikizzük egymást, veszek neki gyógyszert, ha túl beteg, hogy elmenjen a boltba, beparkol a szűk helyekre, és nem röhög ki(nagyon) hogy én nem tudok, és minden este ha hazamegyek akkor köszön mosolyogva és ad egy puszit, és minden reggel megölel, mielőtt elmegy.


Minden együtt ami van, az jó, nem egy vagy két dolog. Akit csak a szex motivál egy kapcsolatban annak amúgy is sekélyes élete lehet nulla szeretettel.

2015. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lecsapja a pókokat csak autocorrect...
2015. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert még sosem volt. Nem tudom ,milyen érzés így hosszútávon együtt lenni valakivel. Fogalmam sincs, milyen az, ha szeretsz valakit, és ő viszont szeret. Hát szóval, a szerelemről, és a kapcsolatokról nem tudok semmit, mondjuk nem érzem különösebben rosszul magam emiatt, de azért jó volna egyszer átélni milyen párban lenni. Szexelni már szexeltem több csajjal is, ahhoz nem feltétlen kell kapcsolatban lenni.
2015. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hasonlóan gondolom mint az 1-es válaszoló.

Szeretném valakivel megosztani a mindennapjaimat, akiről kölcsönösen tudunk egymásról rengeteg dolgot, számíthatunk egymásra bármiben. Otthont és biztonságot adunk egymásnak. Tervezhetjük a jövőt. Ezért szeretnék :)

2015. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én amikor csak az volt a helyzet, hogy nincs senkim, de kiszemeltem sem, akkor nem vágytam arra, hogy legyen, szerintem egyedül lenni is ugyanolyan jó mint kapcsolatban. A szex engem sem motivált, na meg ha pusztán csak arra vágynék, ahhoz nem kell kapcsolat sem, egyszerűbben is el lehet intézni ezeket a vágyakat.

Akkor jó és akkor vágytam kapcsolatra, amikor volt konkrét személy akire vágytam, hogy vele legyünk együtt mint egy pár. Bővebben kifejtve nagyjából azok miatt, amiket #3 írt :)

2015. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert mit érnek az érzések, ha nincs kivel megosztani? Jó lenne már érezni azt, hogy valakit komolyan érdekel, mit érzek, gondolok, mik történnek velem? És, hogy én is szerethessem a másikat, amolyan szövetséget alkotva, melyet megspékel persze az egymás iránt érzett szexuális vágy, ami beteljesülést nyer a kapcsolatban. Volt már szerencsém átélni a komoly kapcsolat szellemiségét, fizikaiságát, lelkiségét. Éppen ezért tudom, miért és mi is hiányzik annyira jelenlegi életemből. Hát ez.
2015. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Azok vágynak a kapcsolatokra akiknek nincsen hobbijuk, céljaik és/vagy nincsenek kibékülve önmagukkal és nap mint nap kell nekik pár biztató szó a társuktól. Én egyáltalán nem vágyok párkapcsolatra, jelenleg úgy érzem csak 1 púp lenne a hátamon és csak gátolna az előre haladásban. Persze ott vannak a kis cuki aranyos idilli dolgok amiket itt már leírtak páran, de nem minden kapcsolat olyan zökkenőmentes ám.


Sokkal jobban érzem magam egyedülálló ként, szeretem ha nem húzzák le rólam a takarót és nem kell emiatt morognom. Szeretem, hogy egyedül fekszek és kelek (és akkor fekszek és akkor kelek amikor akarok még, ha el sem várja akkor sem motoszkál az bennem, hogy ott fekszik az ágyban egyedül én meg még itt rajzolok vagy tervezem a másnapi beosztásom). Szeretem, hogy azt csinálok amit akarok azzal akivel akarok, bármikor, bárhol. Szeretem az anyagi függetlenséget a csendet, hogy nem kell meghallgatnom, hogy Magdi aznap milyen színű farmert vett fel és ezáltal milyen érzelmi állapotba került és miegymás.


A szex sem motivál párkapcsolat kialakítására mert akkor csak kihasználnék a szex miatt valakit amit nem teszek :) 25/F

2015. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó tökéletesen leírta az én véleményem is. Mondanám, hogy ilyen pasit akarok... - de nem akarok. xD Még hozzátenném azt, hogy én szeretem, hogy be tudok parkolni magamtól, hogy ki tudom nyitni a befőttes üveget, és hogy a pókoktól sem félek és főleg nem öldösöm őket mint hasznos élőlények... A többire meg ott vannak a barátok és a család.

24L

2015. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!