Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el egy nőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy nőnek, hogy hiányzik? Rejtve utalva erre!

Figyelt kérdés

#jkpjp
2015. okt. 3. 22:08
 1/9 Fish1 ***** válasza:
100%
A rejtve utalás simán félreérthető. Lehet, hogy nem esne le neki. Szerintem simán mondd meg neki, hogy hiányzik, vagy hiányzik a társasága.
2015. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért kell rejtve? Nő vagyok, örülök, ha hallom, hogy hiányzok valakinek, főleg, ha fontos nekem.

Sokféleképpen kifejezheted. Pl.Megkérdezed olyan dologról, amit csak keeten tudhattok, vagy írsz neki egy sms-t,üzenetet, amiben szerepel valami amit szeret. Mi nők értünk az ilyesmiből.

2015. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért kell rejtve utalva?
2015. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez mennyire nyálas? és szánalmas

Mert van a szemeidben egy olyan megmagyarázhatatlan csillogás, és báj ami után teljesen leblokkolok, elvarázsol. Ez olyan mint amikor az aranyásó talál egy szép, fényes aranyat és nem tudja levenni róla szemét

2015. okt. 3. 23:06
 5/9 Fish1 ***** válasza:
Ha kapcsolatban vagy vele vagy kialakulóban van valami az ő részéről is, akkor nem gáz. Viszont ha még nem biztos a dolog, akkor mást mondanék inkább.
2015. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne kialakulóban akkor, nem randizna velem és beszélne minden álldott este (+ ő keres)
2015. okt. 3. 23:24
 7/9 Fish1 ***** válasza:
OK, de ezt ezelőtt nem írtad sehol, én meg nem vagyok gondolatolvasó :)
2015. okt. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7: kérdező most gyakorolja, hogyan lehet rejtetten előadni akár egy kérdést is.
2015. okt. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
O keres mindig? Szegeny no
2015. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!