Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy szeretem és hogy nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés
A barátom nem rég szakított velem..aztán rájött hogy nem volt jó döntés.Hagyott egy üzenetet amiben leírt pár dolgot (ami eddig bántotta a szívét azt akkor kiadta) .... Én kicsit hevesen reagáltam mert azért a szöveg amit írt megbántott.Nagyon féltékeny tipus..már két napja nem beszéltünk mert az utolsó üzenetemre se kaptam választ.Pedig azt mondta hogy szeret.Nagyon hiányzik...mindig csak rá gondolok,nem tudok semmi másra figyelni.Hogy mondjam meg neki hogy hiányzik és vissza akarom őt kapni?...nem könnyű,mert szerintem ő látni se akar és nem is kíváncsi rám..

2014. febr. 25. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Felhívod telefonon.
2014. febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban hivd fel telefonon sok sikert!
2014. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
beszéltem vele ... Egyszer úgy beszél velem mintha még akarna tőlem valamit aztán meg úgy mintha utálna...ezt most nem értem.Amikor mondtam hogy még valamit meg kellene beszélnünk és hogy nem e tudna ott maradni azt mondta hogy nehezére esne.Mondtam neki,hogy akkor ne is maradjon nem beszélnünk meg semmit.Erre válaszként azt kaptam hogy akkor én már nem is akarok vele lenni.Hallani se akart arról hogy nem találkozunk.Nem értem őt.Most akkor mi van?akar tőlem még valamit vagy nem?megkérdeztem tőle hogy lehetséges e az hogy újra együtt legyünk..azt mondta hogy nem.De akkor miért akar velem minden áron ott maradni?
2014. márc. 1. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!