Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 26 éves nőként azt hiszem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves nőként azt hiszem ez komoly probléma, ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt egy sok éves kapcsolatom, ami kb. 1 éve ért véget. Majd egy pár hónapos kapcsolat követte, de mindkettő lezárult. Velem van a baj.

Lehet furan fog hangzani, le is hülyézhettek, dr már tényleg elkeseredettségemben írok ide, hátha valaki szolgál valami okos tanaccsal.


Az elmúlt években a szexuális élet iránti igényem nullára amortizálódott. Nem kívántam a szexet, már rosszul voltam, ha sor került rá, persze ezt nem mutattam, de gondolhatjatok, hogy soha nem kezdeményeztem ebből fakadóan. A második kapcsolatban sokat fantáziáltam a srácról, meg most is van ilyen srác, de amint szeretkeztünk, ellilant a vágyam.


Most egyedül vagyok. Van olyan srac, akin elgondolkodtam milyen jó lehet vele..... de ennyi. Kiraz a hideg, ha arra a gondolok, bárki is hozzam ér. Nem vágyom sem pákapcsolatra, sem szexre. Mi van velem?


2015. okt. 4. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet. Szerintem itt nem fogsz választ kapni a kérdésedre.


Menj el egy pszichológushoz első körben és talán a hormonháztartásodat sem ártana megnézni.

2015. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi az elütésekért.
2015. okt. 4. 10:34
 3/10 anonim ***** válasza:
#1 +1
2015. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem szedsz véletlen fogamzásgátlót? Nekem az ütötte ki a libidóm teljesen.
2015. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem szedsz valami új gyógyszert (mellékhatása lehet soknak a libidócsökkenés)? Stressz mennyi ér mostanában?

A sok éves kapcsolatod is emiatt zárult le?

Nőknél elég fontos az érzelmek megléte, ha az érzelmeid még az előző kapcsolatodnál vannak, az is lehet a gond.

Én orvosnál kezdenék, utána meg pszichológusnál folytatnám.

2015. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
depis nem vagy?
2015. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam akkor van ilyen, ha az átlagnál stresszesebb időszakom van, vagy ha nincs olyan személy az életemben, aki iránt érezhetnék hasonlót. Ha valaki nem vonz az ágyban, azzal jó eséllyel nem lesz túl hosszú közös életünk.


Egyébként olyankor is előfordult ez velem, amikor még nem voltam túl a régi kapcsolatomon lélekben, így gyakorlatilag egy férfi sem vonzott, semmilyen téren.

2015. okt. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

érdekes mikor volt kapcsolatom akkor kívántam a szexet..


most hogy nincs ugyanúgy kívánom de inkább a 2D mangákra gerjedek


régóta nem voltam pasival xD

2015. okt. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kb nálam is ez a helyzet. Nem vagyok depis, soha nem szedtem semmiféle bogyót, nem stresszelek többet, mint bármikor, jó a házasságom. Annyi nálam a különbség, hogy soha nem voltam nagyétkű és a férjem se vágyik gyakran szexre, tehát ebből nincs semmi feszkó.

Egyébként szerintem nincs veled semmi baj. Ha nem vágysz kapcsolatra, akkor nem.

2015. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit. Érzelmileg sem kötődöm most senkihez. Stressz az van alapvetően is munkámból adódik, de manapság kifejezetten. A bőrömön is észre vettem, csuppa pötty a hátam, soha nem szokott.
2015. okt. 5. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!