Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés

Na szóval, a helyzet az hogy adott egy hosszú és komoly párkapcsolat. 5 éve vagyunk már együtt, ebből már 1 éve együtt is élünk. Ő egyetemista másod éves és dolgozik is, én dolgozó / tanuló ( érettségi, mivel szakmám van). Minden tökéletes, a harmónia, fél szavakból megertjuk egymást és nagyon szeretjük is. Ő rajong értem ahogy én is ő érte, de valamiért, ha más lány tetszik külsőre, és ha arra gondolok milyen lenne ha én is tetszenék neki, akkor sokkal nagyobb motivációt érzek arra, hogy imponáljak neki valamivel.

Pl sport és hirtelen nagy motivációt és kedvet érzek a sport elkezdésére.

Nem tudom mi miatt van ez és eléggé rossz, hogy ha a párom mond valamit amit megtehetnék érte, tehát imponálnék neki az a valami által akkor már egyáltalán nem érzem ezt. Megteszem mert fontos számomra és szeretem, de ez akkor is rossz.

Lehet a nagy múltunk miatt vagy, hogy fiatalon jöttünk össze. ( ő 15 én 16 voltam).

Ti voltatok már ilyen helyzetben és ha igen akkor mit tudtatok tenni. Bocsi, hogy ilyen hosszú lett de nem tudom mi tévő legyek. Rossz, hogy más nők érdeklődése nagyobb felpezsditést jelent számomra,mint azé a személye aki ott van velem mindenben és kitart mellettem. :(



2015. jún. 22. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán már kezd ellaposodni a kapcsolatotok. Próbáljátok meg feldobni kicsit; közös programok, szex, stb.
2015. jún. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de hiába. Úgy érzem nem hoz elég változatosságot az életembe és nem látom ezáltal felfrissült szerelemmel őt. Remélem érthető amit mondani akarok. Megcsalni semmiképp sem akarom, de ez sem jó így...
2015. jún. 22. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor beszéljetek őszintén erről a témáról, és közösen oldjátok meg valahogy. Elvégre is egy kapcsolat - legalábbis jó kapcsolat - alapja a kommunikáció. És ha valóban szeretitek egymást, akkor együtt, közös erővel le tudjátok küzdeni a problémákat!
2015. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondhatjuk azt, hogy ez természetes, amit leírtál. Túl korán kötöttétek le magatokat egymás mellett, így bizonyos szakasza az életeteknek ezzel át lett hidalva.

Nem tapasztaltál-tanultál dolgokat más emberek és kapcsolatok vonatkozásában. Így most, ahogy egyre tágul számodra a világ, a benned lévő kérdések és vágyak egyre jobban válaszra várnak.

Döntés előtt állsz. Vagy vele együtt keresed meg a válaszokat, vagy nélküle. Vállalod-e a lemondásokat, avagy szabad akarsz lenni. Ezeket jobb mielőbb tisztázni, ne akkor akard majd a szabadságot, mikor már gyerekeitek is lesznek.

2015. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!