Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan besértődött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan besértődött?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kicsit groteszk a helyzet, de azért leírom, mert érdekel mások véleménye. Az a helyzet, hogy van egy baráti társaság, amibe én is beletartozom, és egy lány is akit szeretek. Ezzel a lánnyal elég érdekes a kapcsolatunk, mert szoktunk néha kavarni, mostanában sokat alszom nála, és szokott történni egy-két dolog, ami kicsit túl lép a barátságon, de mind a ketten szüzek vagyunk szóval odáig nem megyünk el. Nos az a lényeg, hogy ma is találkoztunk így a baráti társaságon belül, egész nap jól elvoltunk, aztán hazakísértük a barátokkal először őt, és az odaúton dumáltunk és az volt a téma, hogy melyikünk énekel jobban, én meg hülyeségből mondtam hogy én, pedig ez nem igaz, és azt hittem, hogy veszi, hogy csak hülyéskedek, de kiderült, hogy nem. Eközben a szatyrát legyintette felém, és arra is tettem egy megjegyzést, de nem sértőt vagy ilyesmi, csak hülyeségből, erre ő is tett egy megjegyzést az anyagi helyzetemre, hogy sokkal szarabbul állok mint ő. Erre én is mondtam valamit, és meg akart pofozni emiatt, de odatettem a kezem, erre megrúg. Aztán mennünk kellett, és mondta h tőlem nem köszön el, és a többieknek adott 3 puszit, nekem meg semmit, rám sem nézett. Aztán amikor mentünk be is mutatott, én meg mondtam még mindig kicsit lazábban, hogy most miért veszed ezt a hülyeséget ennyire komolyan, erre mondja, hogy egyszerűen csak utállak. Aztán elváltunk. Ebbe így belegondolva kicsit groteszk, de azért mégis érdekel, hogy mások szerint mi volt ez? Tényleg komolyan gondolta és besértődött? Máskor is volt már hasonló, de azt meg én reagáltam túl, és az régebben volt már. Már írtam egy elnézést kérő üzenetet neki, de nincs fent sehol. Egyébként még hozzátenném, hogy rajta kívül nincs sok tapasztalatom lányoknál, ő viszont már tapasztaltabb.

én 19/F, ő 20/L



2012. aug. 5. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ja
2012. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ilyen helyzetben mivel lehetne kiengesztelni?
2012. aug. 5. 21:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj fel napszemüvegbe félmeztelenül és mondd neki hogy megérkezett az 1személyes buliszervíz. Aztán csapj a lovak közé.
2012. aug. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet kiengesztelni, biztos rossz passzban volt szar napja volt, épp megvolt neki, stb... Majd megnyugszik és ő kér bocsánatot tőled, hidd el!:)
2012. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg, most hogy írod pár napja mondta, hogy meg fog neki jönni, és lehet, hogy emiatt lett hirtelen ilyen. Viszont szinte egész nap együtt voltunk a baráti társasággal együtt, és nem látszott rajta különösebben.
2012. aug. 5. 22:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Viszont köszönöm a válaszod :)
2012. aug. 5. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden sértés nélkül mondom, hogy fiatalabb vagyok, ugyan csak egy évvel nálad, de nem vagyok ennyire gyerekes... amúgy helyesen MEGsértődött, nem BE...
2012. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!