Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes nők jogosan várják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők jogosan várják el a férfiaktól, hogy megélhetést, kényelmet, pénzt biztosítson családjának?

Figyelt kérdés
... vagy elromlott dolgokat megjavítson, esetleg nehéz cuccokat cipeljen, pl. fát hordjon tüzelőnek, feltéve ha ők maguk még főzni, mosni, takarítani sem tudnak?

2015. okt. 4. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, de megkapják, ha jobban néznek ki mint egy topmodell.
2015. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nem. Egy kapcsolatba mindkét embernek baromi sokat kell beletennie. Ha a nő semmit nem tud felmutatni, akkor csak kihasználja a férfit. Nem feltétlenül kell főzni mosni takarítani, de akkor a kasszához illik hozzájárulni egy tisztességes fizetéssel. Szóval nem, rohadtul nem várhatnak el semmit jogosan.


De ez fordítva is igaz. Ha a férfi nem segít be semmibe, akkor ő is bizony bekaphatja. VAGY elég jó fizetés kell ahhoz, hogy ki lehessen szervezni ezeket a dolgokat ;)

2015. okt. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Minden nő, akit ismerek, főz, mos, takarít, füvet nyír, fát vág, állatot tart, kertet kapál, dolgozik sokan két, három műszakban, pluszban napszámba jár.

Igen, teljesen jogosan szeretnék, hogy a férfiak is csináljanak végre valamit. Mert a legtöbb férfi, akit ismerek, ledolgozza a napi nyolc órát, aztán a fotelban meresztgeti a p. itsáját, a nőtől meg elvárja, hogy ellássa. Tisztelet a kivételnek.


Sajnos ez az igazság, aki mást mond, hazudik. :)

2015. okt. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Látom, a férfigyűlölők (3-as válaszoló) is kezdenek elszaporodni itt az oldalon a nőgyűlölők mellett.


Nincs úgy, ahogy a 3-as írja. Tényleg léteznek lusta férfiak, de nem minden férfi lusta. Emellett pedig lusta nők is léteznek.


Mindenki annyit vár el jogosan a másiktól, amennyit ő is teljesít.

2015. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Be lehet szólogatni ismeretlenül, négyeske, persze, bármilyen orbitális hülyeséget.

Ismerek normális férfiakat, pl. a férjemet, apukámat, egy-két férfi barátunkat, akik társként viselkednek, akikkel meg lehet osztania munkát. Na, pl. őket lehet tisztelni. De sajnos a tapasztalataim azt mutatják, hogy nagyon, nagyon sok férfi úgy áll hozzá, ahogy írtam.

2015. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 5: Mi a hülyeség?

Az, hogy miután a férfiakat úgy írtad le, mint valami lusta dögök, a nőket pedig mint éjjel-nappal dolgozó emberek, azt mondtam, hogy férfigyűlölő vagy?

Vagy az, hogy azt írtam, hogy mindkét nem tagjai között vannak lusta és nem lusta emberek?

2015. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a hülyeség, babám, hogy amíg én a kérdésre válaszoltam a saját tapasztalataim szerint, te elkezdtél személyeskedni, ugatni rám. De bocs, tényleg én voltam a bolond, hogy erre reagáltam. Itt be is fejeztem, mert szétoffolnánk a kérdést.
2015. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Az a hülyeség, babám"


Attól még, hogy ilyen primitív, lekezelő stílusban fogalmazod meg a mondanivalódat, nem feltétlenül lesz igazad.


A kérdést én is megválaszoltam. (4. válasz, utolsó mondat)


Azért reagáltam a válaszodra, mert úgy gondoltam, hogy nincs igazad.


Arra válaszolnál, hogy ezek közül melyik volt a hülyeség?


"Az, hogy miután a férfiakat úgy írtad le, mint valami lusta dögök, a nőket pedig mint éjjel-nappal dolgozó emberek, azt mondtam, hogy férfigyűlölő vagy?

Vagy az, hogy azt írtam, hogy mindkét nem tagjai között vannak lusta és nem lusta emberek?"

2015. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még soha életemben nem találkoztam olyan nővel, aki ne dolgozott volna semmit, és arra építette volna az egész életét, hogy lesz egy férfi, aki eltartja, és olyannal sem, aki ne segített volna be abszolút semmit otthon, de elméletben nem jogosak egy ilyen nő (inkább: ilyen ember) elvárásai.
2015. okt. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!