Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A biztos megélhetést, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biztos megélhetést, vagy a párkapcsolatot válasszam?

Figyelt kérdés

A mostani melóhelyemen 7 hónapja dolgozok. Van egy nagyon csinos kolléganőm, a szimpátia kölcsönös, de csak most jutottunk el odáig, h elhívjam randizni. Úgy érzem, h benne végre megtaláltam azt a nőt, akit régóta kerestem, és szerintem ő is megtalálta bennem az ideális partnert.


Viszont most kaptam egy munkalehetőséget az egyik Benelux államban, jó fizetéssel és ingyen szállással, szerintem nagyon sokan itthonról odaadnák a fél karjukat is egy ilyen melóért, és én is hülye lennék kihagyni. Viszont így meg nagyon valószínű, h egyedül maradok, és a lány és köztem nem lesz semmi sem (a távkapcsolatban nem hiszek).


Tudom, hogy a végső döntést nekem kell meghozni, ez így is van rendjén, és azt is tudom, h még így is irigylésre méltó a helyzetem (remélem ezt nem veszitek nagyképűsködésnek vagy felvágásnak) de érdekel, hogy Ti hogyan látjátok a dolgot, esetleg aki volt már hasonló szituációban, az hogyan oldotta meg a problémát?


Mindenesetre köszönöm előre is a válaszokat!



2012. jún. 9. 21:36
1 2 3
 1/30 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
100%
Én a megélhetést választanám(tudom kövezzenek meg mert fiatal vagyok ,de ennek a ténynek az ellenére nem lehetek tájékozódott) ki tudja hogy lesz-e ilyen lehetőség még.Nők van egy pár a Benelux államokban is
2012. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
a melót válaszd! ne légy hülye!
2012. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
van elég nő, akivel le tudod élni az életetedet, szóval ne legyél hösszerelmes.
2012. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
1 normalis melo aranyat er, es ha talpraesett srac vagy akkor talalsz meg neked megfelelo lanyt
2012. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű a szívem szakadna meg, de a munka.

A kapcsolatok kiszámíthatatlanok, hiába szeretsz valakit, lehet, hogy 1-2 év múlva már nem lesztek együtt. Szóval szerintem ne morfondírozz ezen, használd ki, hogy ilyen lehetőséget kaptál!

2012. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
A meló ez ebben a helyzetben teljesen egyértelmű.
2012. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is a melót választanám, még ha ez a lelkem ellenére is van.
2012. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Melót válaszd szerintem is
2012. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

A melót választanám, mert itthon olyan nincs, nő meg máshol is van elég!


25L

2012. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek a távkapcsolatokban, de, ha úgy érzed a csaj az igazi és jól megvagytok együtt, akkor csak lehet valami megoldást találni arra, h. tartsátok a kapcsolatot (skype, msn stb.). Szerintem a meló mellett fontos a kapcsolat is, mert azt sincs ingyen, azért is meg kell dolgozni. És igenis ismerek olyan embereket, akiknek a párjuk külföldön dolgoznak és mégis együtt vannak, mert megbecsülik egymást és tudják egymással is tartani a kapcsolatot.
2012. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!