Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ugy remenytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ugy remenytelen ahogy van? Fiuk velemenyet varom elsosorban

Figyelt kérdés
Tehat van egy srac aki nagyon tetszik mar evek ota parszor reszegen kavartunk.Most is volt egy eset de elvileg nem fekudtunk le mert nagyon ki voltam utve.Aztan masnap nem a szokasos kin volt hanem eldumaltunk elrohogtunk de az esterol nem beszeltunk.Aztan egy darabig ucsorogtunk a kanapen en hozzabujtam mert faztam es egy ideig utan megcsokolt es egy darabig csokoloztunk meg elotte ratettem a kezem a kezere mer fazott es megfogta aztan simogatta a tenyerem ami nekem egy olyan intim dolog volt .Aztan elkoszonesnel szajra adott puszival koszont el..Azota nem irt es olyan furcsa ha egy csajtol nem akartok semmit akkor nem csinaltok ilyen jellegu dolgokat nem?
2015. okt. 4. 12:33
 1/3 ügyi0617 válasza:
Biztos vagyok benne hogy írni fog:) nekem egy nagyon hasonló esetem volt 2napig nem írt a fiú de utána írt.Most együtt vagyunk :)
2015. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Tehat van egy srac aki nagyon tetszik"

Mondjad neki eladó egy Bugatti Veyron,cserébe is beszémítom a Pagani Zonda f-jére ha gondolja.

2015. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2.lol
2015. okt. 4. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!