Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti elnéznétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti elnéznétek ha a barátnőtök tömegnövelés miatt egy kicsit meghízna, de cserébe szép kerek, izmos popsija lenne?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Az ólban röfögnek a mangalicák, nem kellene hogy még az ágyban is az legyen.
2015. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Elnézném, persze.


24/F

2015. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Teljesen mindegy mit mutat a mérleg ha a látvány szép,de ehhez hozzátartozik a lapos has is.
2015. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Miért és minek növel tömeget?

Csak nem el akar verni a végén... :D

Talán testépítő?

Nem értem a kérdést, komolyan nem.

Ha vékony, és az egészsége miatt kell többet ennie nem gond,ha ez valami hülye elvárás, akkor igen.

2015. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet egyszerre zsírt leadni és izmot növelni.

Tömegnöveléskor izmot szedsz fel,de emellé jön zsír is,mivel az isomhoz kalória plussz kell/többet kell enned,mint ami a szervezetednek kell.

És van a szálkásítás,mikor lepucolod az izomról a zsírt,de okosan kell nagyon,mert az izom is lemehet.

2015. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, pontosan. Nagyobb, formásabb popsit akarok, amihez izom kell, azt pedig csak úgy lehet felszedni, ha edzés mellett sokat eszek (törvényszerű, hogy meghízok, de utána persze, hogy szálkásítanék).

Azéert furi, hogy ezt pont ti, fiúk nem tudjátok.

2015. szept. 28. 21:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy része nincs tisztában ezzel.Ők csak annyi információval rendelkeznek,amit a médiából hallanak,amik persze baromságok.
2015. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, konkrétan mennyi az a "kicsit meghízás".
2015. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Lol a férfiak akkora szánalmas barmok. Mi az, hogy "elnéznék" ha meghízna? WTF! Néztek már ezek a pasik tükörbe? omg!!!! hányok ezektől.
2015. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyébként nem kell annyira meghíznod, hogy az látványos legyen, akkor is tudsz izmot felpakolni. A tömegnövelés nem azt jelenti, hogy sz.r kajákat tömsz magadba.

Ez az egyik, a másik pedig, hogy csak fenékre edzel? Ez tipikus női hülyeség, ugyanúgy kell edzened a tested többi részét is, mert mondjuk felpakolsz a rúdra 80 kilót, mert a combod bírná, a gerinced meg tönkremegy, mert nincs izom, ami védené.

Egyébként az én páromat nem szokta zavarni a "tömegnövelés", bár hozzáteszem, annyira nem is szoktam behízni mint amilyen akkor voltam, mikor még nem edzettem.

2015. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!