Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már sosem leszek szép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már sosem leszek szép?

Figyelt kérdés

Már nem tudom, mit találjak ki. Vettem magamnak pár új ruhát, elkezdtem finoman sminkelni (szempillaspirál+szájfény), de mindig olyan elcseszettnek érzem magam. Lecseréltem a szemüveget kontaktlencsére, mert azt hittem, a keret nem áll jól. De nélküle meg olyan lárvaarcom van sminkben is.

Amikor megveszem a ruháimat, imádom öket, de amikor felöltözök, úgy érzem magam, mint valami közönséges bohóc, holott állítólag nagyon jó az ízlésem.

A barátom is mondta, hogy a kék farmerem nagyon jó választás, a ruhák kombinálásához is van érzékem...

Tegnap mondta, menjek, vegyek pár dolgot magamnak, de megvan mindenem, semmi szükségem ruhákra, mert annyi van, amit kényelmesen ki tudok használni.


Hogy szerezzek így önbizalmat?


2015. szept. 25. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Belülről. Ha magadtól nem megy, érdemes szakember segítségét kérni. A ruháktól nem lesz senkinek önbizalma, ez tapasztalat, viszont ha belülről sikerült önértékelést építeni, akkor egyszerűen elkezdenéd jól érezni magad a ruháidban. (Az alacsony önértékelés az élet minden területén gondot okoz, nem csak a megjelenésben, ezért is érdemes foglalkozni vele.)
2015. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért a kék farmer kombinálásához nem kell akkora hatalmas stílusérzék, amire büszkének kellene lenni...


Hogyan szerezz önbizalmat? Gondold át, hogy miben vagy jó, miért érdemes téged szeretni. Tanuld meg szeretni magad. Ismerd meg önmagad.

2015. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"a kék farmerem nagyon jó választás" A kis késit nekijje!

"Hogy szerezzek így önbizalmat?","A barátom is mondta" Eszerint van párod/barátod. Talán ebböl merits önbizalmat!

2015. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvasgasd a gyk-s kerdeseket :D
2015. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!