Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mit gondoltok arról, ha a lány valamivel szegényebb, mint ti?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, de nem arról, hogy vészesen szegény vagyok és nincs pénzem még kajára sem, de pl. nagyon kell vigyáznom, hogy mit és mennyit rendelek, meg mindig rohannom kell az utolsó buszra, mert a taxit már nem igazán engedhetem meg magamnak. A ruháimat sem tudom gyakran cserélni, pedig mindig eszembe jut, milyen szépen tudnék öltözködni, ha megvehetnék még 1-2 darabot.

Próbálom ezeket a dolgaimat viszonylag feltűnés nélkül rendezni, soha nem hagyom, hogy meghívjanak, vagy max. úgy, ha másnap vagy a következő körnél viszonozhatom.

De eléggé tudom szégyellni magam miatta, mert szerintem ha valaki figyel, simán észreveheti. Tetszett egy fiú, aki mindig hívott különböző érdekes programokra, de vagy nagyon drágák voltak nekem, vagy utazni kellett volna sokat és annak a költségét nem engedhettem meg magamnak. Egy idő után mondtam neki, hogy én jelenleg próbálok nem sokat költeni, közben a kaján próbáltam lespórolni ezeket a költségeket, de ezidő alatt talált olyan lányt, aki mindent ki tud fizetni és elmegy vele mindenhova.


Eléggé kétégbeestem, mert nem szeretném senkinek mondani, hogy rosszul állok... Még azt hinnék, meg akarom magam hívatni, vagy csak a pénzükre hajtok, meg ilyesmi.


Szerintetek?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. okt. 4. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nos, en lany vagyok de ha nem gond megosztom a tapasztalataimat. Hozzad hasonlo helyzetben vagyok, viszont a baratom csaladja nagyon gazdag. Az elejen meg kicsit kinos volt az egesz, szeretett volna mindenhol meghivni, elkenyeztetni stb. De mivel en ezt nem tudtam viszonozni igy sosem fogadtam el, voltak belole vitak is hogy mikor ki fizet, vegul beletorodtem hogy o akar fizetni es kesz, azota meg kozos hazat is vett es tenyleg a tenyeren hordoz, de nem erzem kinosnak mert ha ezt akarja csinalja. Ha meg akar hivni fogadd el, ha kinosnak erzed akkor csak ritkan es neha viszonozd
2015. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel semmi gond. Sőt szerintem nagyon jó a gondolkodásod, bár több ilyen nő lenne, mint te! :)

26F

2015. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nos én azt gondolom, hogy ennek nem szabadna gondot okoznia.

Megértem a fiút abból a szempontból, hogy érdekes programokat akart kitalálni, ezzel "lenyűgözni".

De a félreértések elkerülése végett érdemes az ilyet tisztázni, felnőtt emberek ezt megértik, jó esetben.

Ha valakinek valóban szimpatikus vagy, akkor miután ezt elmondtad neki , olyan programokat fog szervezni, ami nem igényel feltétlen sok ráfordítást :)

2015. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
menjen prostinak, nem dísznek van a puncija
2015. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar, ha nem én kell eltartsam.
2015. okt. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből mi, férfiak ezredannyit nem problémázunk, ha a nő szegényebb, mert tisztában vagyunk azzal, hogy a nőket sehol nem akarják rendesen megfizetni. Ellenben a nők taszítónak vélik, ha a férfi csóróbb. Az élet fintora, hogy a toleranciát intoleranciával hálálják meg a mélyen tisztelt nők.
2015. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 opened paradise ***** válasza:
Nálam ez előny. Persze nem minden gazdag sznob,de egy szegény lány akkor is jobban tudja értékelni a pénzt és a kicsinek is (nem az ágyban,mielőtt lecsapnák :D) jobban tud örülni.
2015. okt. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi férfiak vagyunk, nem nők!

Nálunk ez nem jelent problémát!

A lényeg amit anutám is mindig mondott, hogy a lényeg, hogy tiszta legyél, és ne koszos és büdös és szaros. Az nem egyenlő a szegénységgel.

2015. okt. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem igazán csinálok belőle problémát. Randin egyértelműnek érzem, hogy én fizetek. Persze ha együtt vagyunk, komolyabbra fordult már a dolog, akkor arányosan elosztjuk a költségeket, mert úgy fair.


Volt olyan leányzóhoz szerencsém, aki nagyon ragaszkodott az "egyszer ő, egyszer én" fizetési megoldáshoz. Ő nem állt valami fényesen anyagilag, hiába mondtam, hogy én hívtalak, én fizetek, ragaszkodott hozzá. Valószínűleg valamiféle bizonyításként gondolt a dologra. Szóval beadtam a derekamat, nehogy az önbecsülését tapossam meg, mert arra a legtöbben azért érzékenyek vagyunk - de nem igazán foglalkoztatott a dolog. Jól éreztem vele magamat, jót beszélgettünk és kész. Az oké, hogy felajánlja, sőt az jól is tud esni, de nem foglakoztatott volna egy percet sem ha hagyta volna, hogy én fizessek.


Szerintem (és ez csak a véleményem, saját magamból kiindulva) ilyen helyzetben nyugodtan megmondhatod kerek-perec a dolgot. Aki mondjuk a lóvé miatt mozdul rá az emberre, az valószínűleg nem fogja bevallani, hogy neki nincs, mert azzal elijesztheti az "áldozatát".


29F

2015. okt. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!