Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem édesapjának kétoldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem édesapjának kétoldali tüdőgyulladása van, feleségem ivott utánna, én erre nagyon dühős lettem. Jogossan akadtam ki? Én tulzom el?

Figyelt kérdés
Csak abból indulok ki,hogy nátha köhögés esetén sem iszunk egymás után,nem hogy akkor amikor tüdőgyulladása van valakinek a családban.Felelőtlen viselkedsének tartom.A tüdőgyulladás nem játék,nem "csak egy sima" megfázás,még most sem nyugodtam meg.Ti nem akadátok ki?
2015. okt. 4. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

A tödögyulladás nem fertözö betegség, nem tévesztendö össze a tüdöbajjal (TBC).

A "síma" megfázás lehet fertözö, a tüdögyulladás az adott emberen belül alakul ki, ha nem müködik rendesen az immunrendszere.


Ezen kivül a más után ivástól nem lesz senkinek baja, ha normális az immunrendszere, ha meg nem, akkor elég egy beteg közelében tartózkodni, a fertözeseket úgy is elkaphatja.

2015. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Semmi fogom kioktatni egy másik embert, még akkor sem ha az történetesen a házastársam.
2015. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
A tüdőgyulladás nem fertőző.
2015. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké nincs jogod kioktatni,de így te is,ő is elkaphatja.Ilyen esetben jobb vigyázni,ha kioktatás ha nem,az ember nyilván félti őt is,és saját magát is.
2015. okt. 4. 18:17
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Es ezt egy fentt ember irta?? Haha, biztos nagyon "dühős" lehettel, haha!
2015. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Te tudod egyáltalán kérdező, hogy mitől alakul ki a tüdőgyulladás? Elárulom neked. Elhanyagolt légúti fertőzésből. Vagyis az illetőnek volt egy bakteriális fertőzése, ami nem volt megfelelően vagy egyáltalán kikezelve. Tehát magát a tüdőgyulladást nem tudja elkapni utána, max. a kórokozót, ami okozza. De ha el is kapja, de egyébként bárhonnan elkaphatja, akkor elmegy az orvoshoz, kap antibiotikumot, amit rendesen beszed és nem lesz tüdőgyulladása!

Amúgy direkt ivott utána, vagy csak véletlenül?

Nem gondolnám, hogy ekkora feneket kéne keríteni ennek a dolognak...Kicsit túlreagálod!

2015. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
A tüdőgyulladás nem fertőző betegség, nem influenza. Tájékozódj, mielőtt ordibálsz a másikkal.
2015. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Te itt csak magadat félted.

Akinek gyenge a szervezete, az még egy egyszerű széltől is megbetegedhet. Ha nincs allergiája vagy autoimmun betegsége a feleségednek, akkor ne aggódj.

2015. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
*felnőtt
2015. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
A pneumococcus által okozott tüdőgyulladás fertőző.
2015. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!