Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal aki súlyos mentális zavarokkal küzd?

Figyelt kérdés
2015. szept. 21. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Persze, ha törekszik arra, hogy kilábaljon belőle, és nem tőlem várja a csodát. Minden hozzáállás kérdése, ez önmagában nem lenne akadály.
2015. szept. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem.
2015. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
mindenki küszködik valamivel,nincsenek tökéletes emberek
2015. szept. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem. Régi nagy félelmem, hogy egy nekrofil megerőszakolja majd a hullámat.
2015. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#2 már nem, mert már sikerült xd
2015. szept. 21. 15:51
 6/13 anonim ***** válasza:

Volt ilyen kapcsolatom, nehéz volt, ugyanakkor nagyon boldog is volt, viszont a lány részéről nagyon igazságtalanul ért véget... Lehet a betegsége miatt, amit nem kezeltetett és alattomosan befolyásolta a döntését, lehet csak szimplán gyerekes volt nem tudom, de én a végén nagyon meg lettem bántva.


Az elsőnek teljesen igaza van: "Persze, ha törekszik arra, hogy kilábaljon belőle, és nem tőlem várja a csodát. Minden hozzáállás kérdése, ez önmagában nem lenne akadály."


Az őszinte szeretet és a segíteni akarás hatalmas erőt adhat mindkettőtöknek, de ha maga az, aki beteg, nem lép rá önszántából a valódi kilábalás lehetőségének útjára, akkor sajnos csak sérülés lesz belőle.

2015. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de én nem, van hasonló a családban, nagyon nehéz vele, nem halmozom az ilyen fajta élvezeteket.
2015. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
Én folyton olyan kapcsolatokba futok, ahol a másik félnek valamiféle zavara van, ami hátráltatja az életben. Nem kell súlyos dolgokra gondolni, de ez is éppen elég ahhoz, hogy kétszer annyit kelljen küzdeni az előrejutásért, mint egy egészséges ember oldalán. Nem jönnék össze olyannal, akiről tudom, hogy súlyos mentális problémája van. Mindig a nehezebb út jutott nekem, pedig szerintem a könnyebbik úton haladva is elég sok akadállyal kell megküzdenie egy párnak. Kifogytam a felesleges energiából.
2015. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak olyannal jönnék össze.
2015. szept. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sem mentális zavarokkal küzdővel, sem fizikai fogyatékossággal élőben. Toleráns és elfogadó vagyok mindenkivel, de párkapcsolatra attól még nagyon megválogatom, ki jöhet szóba. Elképzelem, ahogy mondjuk egy depressziós emberrel próbálok egy húron pendülni... Én, aki naivan idealista vagyok és rózsaszín felhőkbe burkolva látom a világot. Aha. Tök jól összeillenénk :D Vagy netalán egy szellemi fogyatékossal (tudom, nem mentális zavar, de na), a magam negatív számú türelmével. Bipolárissal még csak-csak, de ismételten, nincs türelmem, hisztis vagyok magam is, nem lenne hosszú életű, az egészen biztos.


Én magam sem vagyok tökéletes, eszembe sem jutna, de pont a tökéletlenségeim miatt van szükségem olyan társra, aki kiegyensúlyozott, kiszámítható, relatíve problémamentes, mert sajnos a saját agybajaim is nehezen kezelem, nemhogy máséval foglalkozzak... Akivel amúgy elméletileg a béke és nyugalom érzését kellene átélnem, akivel a megnyugvás szigetére kéne érkeznem, ha találkozunk, és nem folyamatosan azon aggódni, hogy most hisztériás rohamot kap hirtelen, vagy éppen az ereit készül-e vajon felvágni a fürdőszobában...

2015. szept. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!